Wideo

 • 

"Zimna wojna" triumfowała na 31. gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych

  "Zimna wojna" triumfowała na 31. gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych

  ?Zimna wojna? triumfowała na 31. gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych. Film Pawła Pawlikowskiego otrzymał aż 4 statuetki w kategoriach: Europejski Film, Europejski Reżyser, Europejska Aktorka i Europejski Scenarzysta. Jarosława Kamińskiego doceniono też za montaż. Gala odbyła się w Teatro de la Maestranza w Sewilli, a uroczystość otworzyła Agnieszka Holland.

  Agencja TVN/x-news
 • "Lista Schindlera" wróci do kin w Polsce. Data premiery jest znacząca

  "Lista Schindlera" wróci do kin w Polsce. Data premiery jest znacząca

  Z okazji swojego 25-lecia film Stevena Spielberga trafi ponownie do kin - zarówno w USA jak i w Polsce. Data polskiej rocznicowej premiery została wybrana w bardzo przemyślany sposób. Wypadnie 27 stycznia 2019 roku. W tym dniu wypada 74. rocznica wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau.

  TYLKOHITY/YouTube
 • Leonardo DiCaprio wyprodukował film o polskim artyście. Już niedługo premiera na Netflix
 • Trzeci sezon "Stranger Things" już w przyszłym roku. Znamy tytuły wszystkich odcinków
 • "Diablo" - zwiastun filmu
 • Jacek Poniedziałek w niepokojącym fragmencie filmu "Eter"

  Jacek Poniedziałek w niepokojącym fragmencie filmu "Eter"

  Akcja "Eteru" rozgrywa się na początku XX wieku, na Podolu. Lekarz (Jacek Poniedziałek) pasjonuje się eterem ? substancją uśmierzającą ból i odbierającą świadomość, tajemniczą i śmiertelnie niebezpieczną. Gdy ofiarą jej działania pada młoda dziewczyna, lekarz zostaje skazany na śmierć. Niespodziewanie udaje mu się uniknąć stryczka. Doktor znajduje pracę w zaborze austriackim, w wojskowej twierdzy dowodzonej przez komendanta (Andrzej Chyra). Poza oficjalną praktyką, na własną rękę ponownie zaczyna prowadzić coraz dziwniejsze eksperymenty: na żywych i na umarłych. Obsesyjnie doskonali swoją wiedzę o eterze pozwalającym manipulować bólem, pożądaniem i wolą poddanych mu ludzi. Jaką cenę przyjdzie mu zapłacić za próbę zawładnięcia ludzkim umysłem?

  Materiał prasowy
 • Na co warto wybrać się do kina w grudniu?

  Na co warto wybrać się do kina w grudniu?

  Powrót nagrodzonego Oscarem Alonso Cuarona, animacja dla fanów kultowego Spider-Mana i Sylvio Berlusconiego okiem wybitnego Paolo Sorretino. Na co wybrać się do kina w grudniu?

  Gazeta.pl
 • Porównaliśmy sceny z klasycznego 'Króla Lwa' z nowym. Wygląda niesamowicie
 • Będzie nowy "Król lew" Disneya. Jest już pierwszy polski zwiastun. Słychać Wiktora Zborowskiego!
 • Tool, Enrique Iglesias, Nicki Minaj, Backstreet Boys. ​​​​​Na jakie koncerty warto pójść w 2019 roku?
 • Polski serial Netliksa już niedługo będzie mieć premierę. Jest już oficjalny zwiastun

  Polski serial Netliksa już niedługo będzie mieć premierę. Jest już oficjalny zwiastun

  "Prawda nie czeka do pierwszego. "1983: już 30 listopada na Netflix." głosi lapidarny opis oficjalnego zwiastuna pierwszego oryginalnego serialu, który Netflix zrealizował z polską obsadą. W rolach głównych wystąpili Maciej Musiał i Robert Więckiewicz, a część odcinków wyreżyserowała sama Agnieszka Holland.

  Materiał promocyjny/Facebook
 • 11 listopada przypada Dzień kina polskiego. Będziemy świętować w całej Polsce

  11 listopada przypada Dzień kina polskiego. Będziemy świętować w całej Polsce

  11 listopada obchodzić będziemy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Polskie kino natomiast w tym roku obchodzi 110. urodziny. Najstarszym polskim filmem jest bowiem pochodząca z 1908 roku "Pruska kultura". Dlatego też nie możemy ominąć takiej okazji do świętowania!

  Stowarzyszenie Sieci Kin Studyjnych
 • Finałowy sezon House of Cards już na Netflix. ZWIASTUN
 • "Winni" będą trzymać cię w napięciu przez cały seans. Atmosfera jest tu gęsta

  "Winni" będą trzymać cię w napięciu przez cały seans. Atmosfera jest tu gęsta

  "Winni" to skandynawski dreszczowiec, sensacja festiwali w Sundance i Rotterdamie, gdzie zdobył nagrody publiczności. Trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji thriller, budujący gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków, klimatem i precyzją przywołujący na myśl "Locke'a" z Tomem Hardym.

  Rutynowy wieczór przy telefonie alarmowym. Operator odbierający dziś połączenia - były funkcjonariusz policji - z niecierpliwością czeka na zbliżający się koniec zmiany. Pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, blokujący numer żartownisie - irytacja policjanta rośnie, do momentu, kiedy odbiera telefon od spanikowanej kobiety. Została porwana, a samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna nie opuszczając pokoju rusza kobiecie na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i... telefonie.

  W "Winnych" każda sekunda filmu, każdy grymas, spojrzenie czy dźwięk, łączą się w mistrzowską całość, prowadzącą do zaskakującego zakończenia.

  materiały promocyjne Gutek Film