Wideo

 • Tylko u nas: Blake Lively opowiada o swoim najnowszym filmie. To będzie kryminalna komedia

  Tylko u nas: Blake Lively opowiada o swoim najnowszym filmie. To będzie kryminalna komedia

  Blake Lively zagrała główną rolę w komedii "Zwyczajna przysługa" i opowiada nam, co w pracy nad tym filmem podobało jej się najbardziej.

  Komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki, wejdzie do polskich kin 19 października. W rolach głównych wystąpiły Blake Lively i Anna Kendrick.

  materiały promocyjne Monolith Films
 • "1983" to pierwszy polski serial na Netfliksie. Jest już oficjalna zapowiedź
 • Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - ZWIASTUN

  Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - ZWIASTUN

  18 listopada wejdzie do polskich kin najnowsza część filmu z uniwersum Harrego Pottera. Sama autorka J.k. Rowling wzięła udział w tworzeniu filmu, pokazującego wydarzenia, które choć wydarzył się na długo przed samymi przygodami samego Pottera, to wpłynęły na nie dość decydująco. W filmie zagra Polak - Bart Soroczyński.

  Warner Bros Polska/YouTube
 • Na co do kina w październiku?

  Na co do kina w październiku?

  Jesienna pogoda nie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, szczególnie, gdy jest 'świeże' tylko z nazwy. Dlatego mamy dla was kilka kinowych propozycji na październik, a wśród nich m.in. historię pierwszego człowieka na Księżycu.

  Gazeta.pl
 • Koniec "House of Cards". Netflix pokazał oficjalną zapowiedź szóstego i ostatniego sezonu serialu
 • 43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''7 uczuć'' walczy o Złote Lwy

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''7 uczuć'' walczy o Złote Lwy

  Adaś Miauczyński wraca do nas z opowieścią o swoim dzieciństwie i problemami, które już wtedy miał. Jako dziecko nie potrafił nazywać swoich emocji, co mocno wpłynęło na jego dorosłe życie. Bohater więc wraca do swojego czasu formatywnego i uczy się na nowo przeżywać siedem podstawowych uczuć.

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni/materiały promocyjne
 • 43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Dziura w głowie'' walczy o Złote Lwy

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Dziura w głowie'' walczy o Złote Lwy

  Młody aktor wyjeżdża z rodzinnego miasteczka. Przez lata jeździ z grupą teatralną, by ostatecznie wrócić do umierającej matki. Na miejscu spotyka mężczyznę, który wydaje mu się wręcz jego sobowtórem. Robi wszystko, by dowiedzieć się więcej o tajemniczym osobniku, co przechodzi wręcz w obsesję i kończy się zaskakującym finałem.

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni/materiały promocyjne
 • 43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Jak pies z kotem'' walczy o Złote Lwy

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Jak pies z kotem'' walczy o Złote Lwy

  Twórca ''Dziewczyn do wzięcia'' zrobił film oparty na faktach. Przedstawia historię dwóch braci. Starszy z nich, Andrzej, niespodziewanie choruje. To mobilizuje jego młodszego krewniaka, by pomimo dzielących ich różnic i licznych niesnasek, podjąć się opieki nad potrzebującym. To słodko-gorzki obraz rodzinnych relacji.

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni/materiały promocyjne
 • 43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Pewnego razu w listopadzie'' walczy o Złote Lwy

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Pewnego razu w listopadzie'' walczy o Złote Lwy

  Poruszająca historia bezdomnej rodziny. Akcja rozgrywa się w listopadzie 2013 roku. Mareczek i Mamusia muszą wynieść się z domku działkowego, w którym nocowali, bo jest tam za zimno. Ruszają do miasta i zabierają ze sobą pieska Kolesia. Matka i syn stracili mieszkania w wyniku brutalnej polityki miasta i muszą błąkać się po przytułkach. Choć w takiej sytuacji pies jest ciężarem, Mamusia nie chce się go pozbyć. Trafiają do skłotu, gdzie są świadkami próby podpalenia.

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni/materiały promocyjne
 • 43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Wilkołak'' walczy o Złote Lwy

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Wilkołak'' walczy o Złote Lwy

  Latem 1945 roku ośmioro dzieci zostaje wyzwolonych z obozu Gross- Rosen. Trafiają do prowizorycznego sierocińca w środku lasu, gdzie opiekuje się nimi była więźniarka Hanka.

  Bohaterowie chcą uratować resztki straconego dzieciństwa, ale wojenna tragedia znowu ich dopada. Po lasach buszują bowiem obozowe wilczury. Są wygłodniałe i zdziczałe, osaczają dzieci w budynku.

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni/materiały promocyjne
 • 43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Twarz'' walczy o Złote Lwy

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Twarz'' walczy o Złote Lwy

  Film Szumowskiej to współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

  W roli głównej zagrał Mateusz Kościukiewicz (''Wszystko co kocham'', ''W imię'', ''Matka Teresa od kotów'', ''Amok''), któremu partnerują Agnieszka Podsiadlik i Małgorzata Gorol.

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni/materiały promocyjne
 • 43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Ułaskawienie'' walczy o Złote Lwy

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Ułaskawienie'' walczy o Złote Lwy

  17-letni Janek opowiada historię swoich dziadków, rodziców żołnierza poległego w wojnie. Fabuła wpisując się w dramatyczne wydarzenia powojennej Polski skupia się na sile i odwadze rodziców, szukających równowagi po utracie syna.

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni/materiały promocyjne
 • 43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Eter'' walczy o Złote Lwy

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Eter'' walczy o Złote Lwy

  Krzysztof Zanussi opowiada historię z początku XX wieku. Jego bohaterem jest lekarz praktykujący na obrzeżach Imperium Rosyjskiego. Doktor chce uwieść młodą kobietę, ale podaje jej śmiertelną dawkę eteru. Przez to tragiczne wydarzenie musi uciekać i znajduje azyl w austriacko-węgierskiej twierdzy. Tam prowadzi eksperymenty z gazem, dzięki któremu chce uśmierzyć ból. Ma też ukryty cel - chce manipulować zachowaniem ludzi. Jeśli mu się uda, utraci duszę. Tylko miłość może uratować Doktora od wiecznego potępienia.

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni/materiały promocyjne
 • 43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Juliusz'' walczy o Złote Lwy

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni. ''Juliusz'' walczy o Złote Lwy

  Juliusz jest uporządkowanym nauczycielem plastyki, którego największym życiowym problemem jest ojciec. Senior rodu to jego skrajne przeciwieństwo - wiecznie imprezujący artysta malarz. Gdy przechodzi drugi zawał, ciągle nie chce zmienić stylu życia. Syn musi więc znaleźć sposób, by jakoś na niego wpłynąć. Z niespodziewaną pomocą przychodzi mu beztroska Dorota, lekarz weterynarii.

  43. Festiwal Filmowy w Gdyni/materiały promocyjne
 • Chilling Adventures of Sabrina - zapowiedź serialu. "Happy Birthday"

  Chilling Adventures of Sabrina - zapowiedź serialu. "Happy Birthday"

  "The Chilling Adventures of Sabrina" to nowa wersja historii Sabriny Spellman (Kiernan Shipka), czyli nastolatki-czarownicy. Serial oryginalny Netflix to dzieło twórców "Riverdale", który będzie miał swoją premierę 26 października.

  Netflix Polska/YouTube
 • Rojst - zwiastun serialu

  Rojst - zwiastun serialu

  Morderstwo na Grontach to dopiero początek. Serial "Rojst" od 19 sierpnia tylko na Showmax!

  Showmax Polska/YouTube
 • Zwiastun serialu "Pułapka"
 • Plagi Breslau - pierwszy zwiastun filmu Patryka Vegi

  Plagi Breslau - pierwszy zwiastun filmu Patryka Vegi

  Nierozpoznawalna Małgorzata Kożuchowska wcieli się w główną bohaterkę najnowszego filmie Patryka Vegi. Produkcja Plagi Breslau będzie miała premierę na Showmax już w grudniu.

  Facebook/Showmax Polska
 • "Znaki" - zwiastun serialu

  "Znaki" - zwiastun serialu

  Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana.

  materiały prasowe AXN
 • Na co do kina we wrześniu? Smarzowski bierze kler pod lupę, a Johnny English wraca w wielkim stylu
 • True Detective - 3 sezon z nowymi gwiazdami i nową historią. ZWIASTUN
 • "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" w kinach już 31 sierpnia. To pierwszy taki film

  "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" w kinach już 31 sierpnia. To pierwszy taki film

  "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" powstał na podstawie kultowej książki Arkadego Fiedlera. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział polscy lotnicy podczas bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili. W rolach głównych występują: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk, Jan Wieczorkowski, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Krzysztof Kwiatkowski, Anna Prus i Cara Theobold.

  materiały promocyjne
 • Nowa piosenka "Tylko Ty" Edyty Górniak promuje film "Dywizjon 303. Historia prawdziwa"

  Nowa piosenka "Tylko Ty" Edyty Górniak promuje film "Dywizjon 303. Historia prawdziwa"

  "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" to film, który powstał na podstawie kultowej książki Arkadego Fiedlera. Polscy piloci początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.

  W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.

  W rolach głównych występują: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk, Jan Wieczorkowski, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Krzysztof Kwiatkowski, Anna Prus i Cara Theobold.

  materiały promocyjne