"To nie wojna. To eliminacja gatunku ludzkiego" - jest ostateczny zwiastun filmu "Transformers. Wiek zagłady". Będzie hit?

Ciekawi was, z czego są zrobione Transformery? Rąbka tajemnicy ujawnia nowy zwiastun filmu w reżyserii Michaela Baya. Wybuchów, wystrzałów i odgłosów scen walki jest w nim naprawdę sporo. I dowiadujemy się trochę więcej o uroczym Dinobocie. A cały film będzie można obejrzeć w kinach od 27 czerwca.
Akcja filmu rozpoczyna się po bitwie, która ocaliła świat, pozostawiając miasto w ruinie. Kiedy ludzkość usiłuje stanąć na nogi, ujawnia się pewna grupa - rządowa, oczywiście - usiłująca przejąć kontrolę nad biegiem historii. Jej członkiem jest Joshua (Stanley Tucci), który wraz z zespołem naukowców znajduje specjalny materiał, z którego skonstruowane są Transformery. - To największe odkrycie współczesnej fizyki od czasu rozszczepienia atomu. Rzadko spotykany metal o niestabilnych cząstkach - słyszymy rozmowę na początku zwiastuna. - To z niego [Transformery] są zbudowane - mówi Joshua.

Z pomocą ludzi Optimus Prime i Autoboty powstają, aby zmierzyć się z najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. - Po wszystkim, co dla nich zrobiliśmy, ludzie znowu nas ścigają - słyszymy z offu głos Optimusa Prime'a (Peter Cullen). Ale obawiam się, że tym razem jesteśmy wspólnym celem. To nie wojna. To eliminacja gatunku ludzkiego" dodaje. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy, która opanuje cały świat.

Deceptikony powracają, eksplozja goni eksplozję i pojawia się Dinobot. Jest zwiastun "Transformers: Wiek zagłady" [OBEJRZYJ] >>

Transformers: Wiek zagłady (Transformers: Age of Extinction)
Akcja, Sci-Fi, USA 2014
Reżyser: Michael Bay; Występują: Mark Wahlberg, Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci
Dystrybutor: United International Pictures; Polska premiera: 27 czerwca


Więcej o:
Skomentuj:
"To nie wojna. To eliminacja gatunku ludzkiego" - jest ostateczny zwiastun filmu "Transformers. Wiek zagłady". Będzie hit?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX