Już wiemy, na jaki film wszyscy pójdą w Walentynki. Nie będzie to komedia romantyczna

12.01.2018 11:40
Zobaczcie zmysłowy zwiastun filmu ''Nowe oblicze Greya''. Trzecia część erotyku wejdzie do kin chwilę przed Walentynkami.
1 Nowe oblicze Greya - zwiastun Nowe oblicze Greya - zwiastun fot. TYLKOHITY, kadr Youtube

"Nowe oblicze Greya" powraca

Już za miesiąc czekają nas wyjątkowe Walentynki. Kilka dni wcześniej swoją premierę ma film, o którym wstydzimy się mówić, a jednocześnie bardzo chcemy go obejrzeć... 'Nowe oblicze Greya' to trzecia część kultowej opowieści o gorącym związku Anastasii Steele i Christiana Greya. Tym razem ich życie przewróci się do góry nogami... Para weźmie ślub, a nawet doczeka się potomka! Jednak nie martwcie się, kontynuacja ''50 twarzy Greya'' na pewno nie będzie filmem familijnym. Twórcy obiecują, że erotyk rozpali nasze zmysły jeszcze skuteczniej, niż poprzednie części.

2 Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya - zwiastun fot. TYLKOHITY, kadr Youtube

Akcja filmu "Nowe oblicze Greya" będzie trzymać w napięciu

W trzeciej części ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James, Christian (Jamie Dornan) i Ana (Dakota Johnson) wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Para bierze ślub, ale codzienność nie zabija w nich namiętności. Niestety, nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde pragnie się na niej zemścić. Poza tym w życiu Greya pojawia się kolejna piękna kobieta. Wiemy też, że prawdopodobnie para będzie spodziewać się dziecka.

Zobaczcie zwiastun ''Nowego oblicza Greya'':

3 Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya - zwiastun fot. TYLKOHITY, kadr Youtube

Christian Grey zaśpiewa w filmie

Twórcy filmu zdradzili już, jakie utwory usłyszymy ''Nowym obliczu Greya''. Na ścieżce dźwiękowej znajdą się 22 piosenki. Oprócz ujawnionego wcześniej hitu Rity Ory i Liama Payne'a - 'For You', znajdziemy tam też kawałki takich wykonawców, jak Sia, Hailee Steinfeld, Miike Snow i Jesse J, Danny Elfman. Jedną z piosenek promujących ''Nowe oblicze Greya'' będzie cover ''Maybe I'm Amazed'' Paula McCartneya zaśpiewany przez... samego Christiana Greya, czyli Jamiego Dornana.

Posłuchajcie fragmentu piosenki Rity Ory i Liama Payne'a - ''For You'':

4 Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya - zwiastun fot. TYLKOHITY, kadr Youtube

Nowe oblicze Greya - kiedy premiera?

Polska premiera filmu zapowiedziana jest na 9 lutego 2018 roku. Oczywiście nie jest to przypadkowa data. Film trafi do kin tuż przed Walentynkami. Tak, jak dwie poprzednie części - ''Pięćdziesiąt twarzy Greya'' (2015) i ''Ciemniejsza strona Greya'' (2017), które - właśnie dzięki zakochanym - pobiły wszystkie rekordy oglądalności.

W weekend otwarcia ''50 Twarzy Greya'' obejrzało 834 tys. Polaków, a film zarobił u nas 17 mln złotych, a na całym świecie - 240 mln dolarów.

Komentarze (7)
"Nowe oblicze Greya" powraca w Walentynki [ZWIASTUN]
Zaloguj się
 • bratjolki

  Oceniono 15 razy 13

  Mogę was zapewnić, że NIE wszyscy.

 • nekaj

  Oceniono 9 razy 7

  Masakra, kiedyś się chodziło na Kiedy Harry poznał Sally, p.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.t.e to wszystko

 • s.szewczyk

  0

  Ja ide na Plan B!!!

 • elak2013

  Oceniono 11 razy -3

  Film pasuje do Walentynek,więc ludzie pójdą.Swoją drogą przeurocze uśmiechy mają i Dakota i Jemie.Para z dużym wdziękiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX