Aż 5 polskich zwiastunów do filmu 'Red'! WIDEO

W każdym ze spotów poznajemy kolejno emerytowanych zabójców...
Red Red Frank Masi, SMPSP

Poznajcie bohaterów (Willis, Freeman, Malkovich, Mirren):

 

W filmie wyreżyserowanym przez Roberta Schwentke zobaczysz takie gwiazdy kina, jak: Helen Mirren, Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich i Mary-Louise Parker.

>>> ZOBACZ GWIAZDY FILMU NA PREMIERZE

 

Red Red Frank Masi, SMPSP

Poznajcie Franka (Bruce Willis):

 

Nowa hollywoodzka sensacyjno-komediowa produkcja jest adaptacją serii komiksów Warrena Ellisa o tym samym tytule. To opowieść o profesjonalnych zabójcach z wieloletnim stażem.

 

Red Red Frank Masi

Poznajcie Joe (Morgan Freeman):


Kiedyś byli najlepszymi agentami CIA. Mają na swoim koncie misje uznane za niemożliwe. Narażali własne życie i znali wszystkie rządowe tajemnice. Teraz staną się celem numer jeden.

 

Red Red Frank Masi

Poznajcie Marvina (John Malkovich):

 

Frank Moses (Bruce Willis) od czasu zakończenia czynnej służby wraz z młodziutką Sarą wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Pewnego dnia do jego domu wpada brygada zamaskowanych zabójców. Były agent CIA nie zapomniał, jak się zabija - rozprawienie się z intruzami zajmuje mu kilkanaście sekund. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek. Wie, że jedyną obroną w tym wypadku jest atak.

 

Red Red Frank Masi

Poznajcie Victorię (Helen Mirren):

 

Moses postanawia zebrać starą, nieco zwariowaną już z upływem czasu, ekipę. Obierają za cel kwaterę główną CIA, aby dowiedzieć się kto za tym wszystkim stoi. Mówią o nich RED ? Radykalni Emerytowani Degeneraci. Z tymi agentami się nie zadziera. Zabawę czas zacząć!

''Red'' w kinach od 15 października!

 

>>> ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z FILMU

 

Więcej o: