Nowy film gwiazdy "Pitbulla" - i to w zupełnie innej roli. Zwiastun "Po prostu przyjaźń"

Podobną historię niby już widzieliśmy wiele razy. Jest grupa przyjaciół i przeplatające się wątki kolejnych bohaterów, są wzruszenia i wielkie dylematy. Ale tym razem to nie sercowe problemy będą najważniejsze

"Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca" - pisze Next Film, wydawca filmu.

Szykuje się zdecydowanie miła odmiana po długiej fali polskich komedii romantycznych z miłosnym wątkami na pierwszym planie. Jak wiemy, wśród nich trafiały się zarówno sympatyczne filmy, na przykład świąteczne "Listy do M.", jak i totalne klapy pokroju "Ciacha".

Zdecydowanie imponująca jest lista aktorów, którzy zagrają główne role. Zamiast mocno opatrzonych już osób, Karolaka, Kota czy Szyca, pojawią się między innymi: Magdalena Różdżka ("Czas honoru", "Lejdis"), Piotr Stramowski ("Pitbull"), Sonia Bohosiewicz ("Panie Dulskie", "Excentrycy"), Agnieszka Więdłocha ("Czas honoru") czy rzadziej ostatnio widywany w filmach Maciej Zakościelny ("Tylko mnie kochaj", "Kryminalni"). W filmie pojawią się także Jan Peszek oraz Piotr Fronczewski.

Premiera filmu "Po prostu przyjaźń" 6 stycznia 2017 roku.

Więcej o:
Komentarze (7)
Nowy film gwiazdy "Pitbulla" - i to w zupełnie innej roli. Zwiastun "Po prostu przyjaźń"
Zaloguj się
 • cucurucu

  Oceniono 13 razy 13

  Czyli po prostu kolejne goowno.

 • pi_sz

  Oceniono 7 razy 7

  Znamy wszyscy... no raczej nie

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 5 razy 5

  Zamiast mocno opatrzonych już osób pojawią się jakoby mniej opatrzone "ryje" wyskakujące z licznych reklam i serialików Różdżka, Stramowski, Bohosiewicz.
  Ja pierdziu.
  Chciałbym zobaczyć w jakimś polskim filmie naprawdę nieoptarzone ryje a jednocześnie świetnych aktorów. Na przykład Rafał Gąsowski, ale gdzie tam. Warszafski celebrycki światek będzie dalej promował opatrzone ryje twierdząc, że to nieopatrzone ryje.

 • sthoss

  Oceniono 3 razy 3

  Myslalem ze moda na drwala to minela rok temu ale widze ze na gazeta.pl wysyp takich niedociosanych.

 • culebre

  Oceniono 4 razy 2

  Błagam, nie nazywajmy szamba perfumerią. Piotr Stramowski nie jest "aktorem" a zaledwie pospolitym surowcem o nazwie "drewno".

 • mr.powers

  Oceniono 3 razy 1

  Gwiazda Pitbulla...prosze Was... To jak okreslicie Maje Ostaszewska, ktora skradla caly show?

 • ala_kier

  0

  Jak dla mnie Fronczewski i Peszek nie są opatrzeni, haha, no i choćby dla nich warto się wybrać do kina. Poza tym Zakościelny nie taki straszny jak go malują ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX