Pamiętacie "Księcia w Nowym Jorku"? Eddie Murphy powróci jako Akeem z Zamundy

'Książę w Nowym Jorku' (1988)

'Książę w Nowym Jorku' (1988) (Paramount Pictures, mat. prasowe)

W ostatnich kilku latach kariera Eddiego Murphy'ego nie ma się najlepiej. Fani aktora mogą jednak trzymać za niego kciuki - poza czwartą częścią "Gliniarzy z Beverly Hills" szykuje się również kontynuacja innego hitu.

W marcu na Tweeterze Eddiego Murphy'ego pojawiła się informacja, że znany komik przymierza się do napisania scenariusza dalszego ciągu "Księcia w Nowym Jorku". Wkrótce jednak okazało się, że aktor nigdy nie prowadził Tweetera, więc jego konto prędko zostało skasowane.

Zaczęto podejrzewać, że ktoś włamał się na profil Murphy'ego, żeby rozpuszczać plotki. Sieć obiegły komentarze znajomych gwiazdy, w tym jego córki, Brii oraz Vanessy Bell Calloway, która w filmie wcieliła się w księżniczkę Imani Izzi. Wszyscy mieli nadzieję, że informacja jest prawdziwa.

A jednak tak!

Ostatnio studio Paramount Pictures ujawniło, że do napisania scenariusza kontynuacji zatrudniło Barry’ego Blausteina i Davida Sheffielda, autorów m.in. pierwszego "Księcia...", "Akademii Policyjnej 2" oraz dwóch komedii z serii "Gruby i chudszy". W roli głównej oczywiście zagra Eddie Murphy, choć nie wiemy jeszcze, co z pozostałą częścią obsady i jaka będzie fabuła.

Film "Książę w Nowym Jorku" z 1988 roku opowiadał o afrykańskim księciu Akeemie (Eddie Murphy), który przybywa do Manhattanu w poszukiwaniu kandydatki na żonę. W pozostałych rolach mogliśmy zobaczyć takich aktorów jak: Arsenio Hall, James Earl Jones i Eriq La Salle.

Komedia na całym świecie zarobiła ponad 288 milionów dolarów. Data zdjęć oraz premiery nie jest jeszcze znana.

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

My pokazujemy Ci kadr z filmu. Pamiętasz, co było dalej?
1/15W scenie z grą w rosyjską ruletkę w "Łowcy jeleni" za chwilę...
Zobacz także
Komentarze (5)
Pamiętacie "Księcia w Nowym Jorku"? Eddie Murphy powróci jako Akeem z Zamundy
Zaloguj się
 • tomasz.rze

  Oceniono 5 razy 5

  Cytuję autora: 1. "na Tweeterze Eddiego Murphy'ego", 2."okazało się, że aktor nigdy nie prowadził Tweetera", 3."ktoś włamał się na profil Murphy'ego". Przydadzą się lekcje logiki. Polecam.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz będzie szefem gangu narkotykowego z San Escobar.

 • szto_tawariszczi

  Oceniono 5 razy 1

  To już nie będzie książę, tylko ewentualnie Król.
  Chyba że przez jego afrykański kraj przewaliła się jakaś Murzyńska Wiosna - to wtedy będzie uchodźcą - bardzo na czasie. Wypłynie pontonem z Libii itd....

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 5 razy -1

  W ostatnich kilku latach kariera Eddiego Murphy'ego nie ma się najlepiej...Kto to pisał?? Jaki qrwa ignorant??? Oglądałeś ostatnio jakieś filmy Eddiego?? Czy tylko te z lat 80-90?? Proponuję Mr Church i wtedy zamkniesz ten głupi ryj

 • zenekciec

  Oceniono 1 raz -1

  Moze byloby lepiej gdyby wrocil jako Akeem z Bolandy .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX