Nowy "Pitbull": Dorociński zdradził, kto znajdzie się w obsadzie!

Jeden z aktorów ujawnił szczegóły "Pitbulla" Pasikowskiego. Znamy też pełen tytuł produkcji.

Patryk Vega nie nakręci już nowego “Pitbulla”. Reżyser wycofał się z filmu po sprzeczce z producentami. Mimo to zobaczymy kolejną część kinowego przeboju - jej reżyserem będzie Władysław Pasikowski, którego uwielbiamy m.in. za kultowe “Psy”.

Informację potwierdził producent serii, Emil Stępień:

- Z wielką satysfakcją chciałbym podzielić się ze wszystkimi sympatykami marki „Pitbull” oraz uczestnikami rynku kinematografii następującą informacją: czuję się zaszczycony, że przy kolejnej części "Pitbulla" będę współpracował z jedną z najbardziej uznanych osobowości w branży filmowej w Polsce - Panem Władysławem Pasikowskim. Jestem przekonany, że takie cechy jak: rzetelność, jakość, kompetencje, stojące za nazwiskiem Pana Władysława Pasikowskiego gwarantują najwyższą jakość tego gatunku filmu. Z Panem Władysławem Pasikowskim planujemy nawiązać długofalową współpracę. - poinformował w oświadczeniu.

   fot. Marcin Makowski/Makufly

W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie pierwszej strony scenariusza nowego “Pitbulla”. Na swoim profilu zamieścił jeden z członków nowej obsady - Marcin Dorociński. Aktor ujawnił tytuł filmu oraz nazwiska członków ekipy filmowej:

- Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania film... 

Pod zdjęciem aktor oznaczył członków nowej obsady - wśród nich pojawili się aktorzy Adam Woronowicz, Krzysztof Materna, Marian Dziędziel, Cezary Pazura i Krzysztof Kiersznowski, Rafał Mohr, który razem z Marcinem Dorocińskim grał w serialu PitBull (2005), a także Dorota Rabczewska! Gwiazda już wcześniej zapowiadała, że pojawi się w produkcji (Przypominamy: Pitbull bez Vegi, ale z Dodą. "Próbowano mi narzucić pomysł obsadowy...")

Wraz z odejściem Patryka Vegi z filmu wycofało się wielu aktorów. O swojej rezygnacji z produkcji poinformował m.in. Piotr Stramowski:

Teraz producenci filmu wracają do korzeni. Fani mają nadzieję, że "Pitbull. Ostatni pies" będzie nawiązywać do "dawnego Pitbulla":

"The Crown", sezon 2 teaser[HD], reż. Stephen Daldry, prod. Netflix

Więcej o:
Komentarze (8)
Nowy "Pitbull": Dorociński zdradził, kto znajdzie się w obsadzie!
Zaloguj się
 • bartek.london

  Oceniono 5 razy 5

  Pazura, Materna, Doda - to ma byc jakas komedia? Killer 3?

 • Dariusz Koszkul

  Oceniono 3 razy 1

  nowe pitbule to byl zlepek smiesznych cut scenek. i nic wiecej. daleko bylo do oryginalnego pitbula, daleko do serialu a majami moze desperowi buty czyscic. moze dla gimbazy bylo ok ale dla mnie to byla profanacja starej marki.

 • Jacek

  0

  a ta Dorota R. to dlaczego tak promowana?? daje komuś czy co??

 • wamal

  Oceniono 5 razy -1

  Można nagrać "Transportera" bez Jasona Stathama? Można...
  Można nakręcić "Pitbulla" bez Patryka Vegi? Można...
  Trzeba oglądać "Transportera" bez Jasona Stathama? Nie trzeba (mnie dopłatą poniżej 1.000.000 Euro nie nakłonią :D)
  Trzeba oglądać "Pitbulla" p. Pasikowskiego?
  *** *** ***

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX