Komentarze (78)
Oscary 2018 - lista zwycięzców
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • koenzymq10

  Oceniono 17 razy -3

  I nie wygral zaden film o uchodzcach? Ani nawet o transdżenderach. Naprawdę? Szok i niedowierzanie!!!!

 • facio60

  Oceniono 10 razy -4

  W dobie błyskawicznej wymiany informacji i dostępu do niej, trudno już nabrać pospólstwo na jakieś wyjątkowe jakoby wydarzenia. Wiadomo kto steruje tymi oskarami i jakie są preferencje. Ciągle czekam, kto wymyśli coś innego od banków, które są wymysłem geniusza dla zarabiania pieniędzy niemal za nic. Oby nie byli to znowu "ci sami".

 • premier_scretyna

  Oceniono 18 razy -4

  Nie mogę znaleźć - kto zdobył statuetkę za najlepszy film niemy kręcony telefonem stacjonarnym w piwnicy przy świetle księżyca w nowiu?

 • krystoff2

  Oceniono 13 razy -5

  Trzeba przeprosić żydów za holokaust i polskie obozy, zapłacić odszkodowanie za wymordowanie 3 mln ich rodaków, oddać im warszawskie kamienice i nakręcić film typu "Pokłosie" czy "Ids" to może, może za zgodą Knesetu Akademia da nam Oskara. W przeciwnym razie nie warto nawet próbować.

 • Jan Gabrysiak

  Oceniono 15 razy -5

  Co mnie obchodzą amerykanskie oskary.....zachłystywać się amerykanskiem gęganiem ...nasze polskie najlepsze ...teraz na czasie o Żydach ...i o wyklętych Wajda przerobił trylogię - zależy z ,ktorej strony wiater..

 • quaga

  Oceniono 12 razy -6

  "Trzy bilbordy" to świetnie zrobiony film. Ale jego poprawnie polityczny przekaz jest tak nachalny, że aż zęby bolą.

 • piotre1987

  Oceniono 11 razy -9

  Zgadzam się z innymi postami , zeby wygrac w przyszlym roku oskara trzeba będzie jeszcze bardzie zboczyć na lewo i juz może związek z kozą lub koniem i oskar gwarantowany, wszystkie filmy anty ludzkie "Kształt" anty chrześcijańskie jak ten coco.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX