Javier Bardem i Penélope Cruz jako Pablo Escobar i jego kochanka [ZWIASTUN]

''Kochając Pabla, nienawidząc Escobara'' to prawdziwa historia, którą Virginia Vallejo opisała w swoim pamiętniku. Premiera już 15 czerwca.

"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" to ekranizacja bestsellerowego pamiętnika Virginii Vallejo - kochanki Pablo Escobara, czyli człowieka uznawanego za najpotężniejszego i najokrutniejszego barona narkotykowego wszech czasów.

W rolach głównych zdobywcy Oscarów – Javier Bardem ("Mother!", "To nie jest kraj dla starych ludzi") i Penélope Cruz ("Morderstwo w Orient Expressie", "Zakochani w Rzymie"). Ta aktorska para z prawdziwego życia po raz pierwszy wystąpiła razem na wielkim ekranie, dokładnie 10 lat temu, kiedy to w kinach pojawił się pamiętny film Woody’ego Allena pt.: "Vicky Cristina Barcelona".

 

''Bardem i Cruz poszli w tym filmie swoją własną drogą. I odnieśli sukces!'' - pisze ''Guardian''.

"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara"  - fabuła

Pablo Escobar – najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków jest oszacowana na 55 miliardów dolarów. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowo poznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny - powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i grozę narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.

 

Reżyserem i twórcą scenariusza na podstawie książki jest Fernando Leon de Aranoa ("Księżniczki", "Poniedziałki w słońcu").

"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" w kinach od 15 czerwca 2018.

Książka dostępna jest w formie ebooka w Publio.pl >>

Więcej o:
Komentarze (18)
Javier Bardem i Penélope Cruz w filmie o Pablo Escobarze
Zaloguj się
 • Ania Przeslawska

  Oceniono 9 razy 9

  Nie, nie po raz pierwszy. Już wystąpili razem w 1992 roku w filmie Bigasa Luny "Jamon, jamon". Gratulacje za "dobre dziennikarstwo" i wyczerpujący research.

 • chmjel

  Oceniono 8 razy 8

  Narcos wszystko już pokazał, po co ten film?

 • mmagi

  Oceniono 3 razy 3

  w reżyserii waszczykowskiego?

 • foreksfxxxxx

  Oceniono 11 razy 3

  Gupie media promuja mordercow. Ten koles odpowiada za smierc setek tysiecy ludzi. Rodziny na pewno pokochaja jego kult.

 • stach_79

  Oceniono 1 raz 1

  A nie lepiej zrobić film o mafii polskiej, która rządzi obecnie...?

 • kasandramajk_30

  Oceniono 1 raz 1

  Między Penelope a Javierem jest chemia w życiu i w kinie - jak to się będzie oglądało! <3

 • ala_kier

  Oceniono 1 raz 1

  Książka na której podstawie nakręcono film wywołała poruszenie, przedstawia prawdę w relacjach Pablo - kochanka - nie tak jak w Narcos, który nie mówi prawdy, więc chętnie zobaczę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX