Marek Koterski po 7 latach wraca z nowym filmem o Adasiu Miauczyńskim. ''7 uczuć'' będzie popisem jego syna

Marek Koterski czekał 7 lat z powrotem na kinowe ekrany. ''7 uczuć'' pokaże nam, jak wyglądało dzieciństwo Adasia Miauczyńskiego, którego tym razem zagra syn reżysera, Misiek Koterski.

''7 uczuć'' Marka Koterskiego będzie miało premierę dopiero 12 października 2018 roku. Film jednak już trafił na listę nominowanych w Konkursie Głównym 43. Festiwalu Filmowego w Gdyni i powalczy o Złotego Lwa.

''7 uczuć'' - nowy film Marka Koterskiego

Adaś Miauczyński wraca do nas z twarzą Michała Koterskiego. ''Misiek'' we wcześniejszych częściach grał syna Adasia i to on jest współbohaterem słynnych dialogów o nauce angielskiego czy robienia dzióbka z kaptura.Tym razem dostał rolę główną i zagra, jakby nie patrzeć, własnego ojca.

Tym razem cofniemy się do czasów dzieciństwa Adasia, które nie było tak beztroskie, jak mogłoby się wydawać. Nasz bohater dochodzi do wniosku, że już jako dziecko miał problemy z emocjami, z którymi sobie nie radził. To, dochodzi do wniosku, spowodowało, że jako dorosły człowiek ma liczne problemy. Adaś chce się z tym problemem jakoś uporać, wraca więc do swojego czasu formatywnego i uczy się na nowo przeżywać siedem podstawowych uczuć.

Ta podróż w czasie okazuje się oczywiście nieprzewidywalna i niesie za sobą komiczne sytuacje. Staje się też okazją do refleksji i wzruszenia.

''7 uczuć'' - obsada

Autorem scenariusza ponownie jest sam reżyser, Marek Koterski. Zdecydował się też na iście gwiazdorską obsadę. Jak wiemy, w roli głównej obsadził Michała Koterskiego. Ale to nie koniec niespodzianek. Wiemy też, że Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz zagrają rodziców małego Adasia.

Następne nazwiska członków obsady są również bardzo obiecujące. Zagrają poprzednie ''wcielenia'' Adasia Miauczyńskiego, Andrzej Chyra i Cezary Pazura. Pojawi się również Katarzyna Figura.

Do nich dołączyli Marcin Dorociński, Robert Więckiewicz, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała oraz Łukasz Simlat. 

Kayah & Zbigniew Wodecki - Chwytaj dzień (Official video)

Więcej o:
Komentarze (32)
''7 uczuć'': Marek Koterski wraca z nowym filmem o Adasiu Miauczyńskim. W roli głównej jego syn
Zaloguj się
 • loyer1

  Oceniono 6 razy 6

  Nie "jakby nie patrzeć", tylko "jak by nie patrzeć", debile.

 • nalesniku

  Oceniono 7 razy 5

  eeeeeeee tam, lipa, bez kondrata

 • pawelekok

  Oceniono 4 razy 4

  A będzie w filmie dobra zmiana?

 • darek638

  Oceniono 6 razy 4

  Marka nie będzie? Jak to możliwe.

 • zegrz

  Oceniono 12 razy 4

  Karolak i pozamiatane

 • trzyminuty

  Oceniono 7 razy 3

  Wysocki, Kondrat, Pazura... jakoś mi, kurczę, ten Koterski nie pasuje... No cóż, zobaczymy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX