Oscary 2019. Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają "Shallow" na Oscarach. Postawili ultimatum

Na 91. gali rozdania Oscarów będzie można usłyszeć wszystkie nominowane do tej nagrody piosenki, w tym utwór "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" w wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Początkowo planowano, że wystąpią tylko Lady Gaga i Kendrick Lamar - ten pomysł został jednak szeroko oprotestowany.

Oscary 2019 zostaną uświetnione wykonaniem wszystkich nominowanych do filmowej nagrody utworów. Jednakże ta decyzja została podjęta dopiero wtedy, gdy pomysł, by na żywo zaprezentować tylko dwie z pięciu nominowanych piosenek, został definitywnie odrzucony. Nominowani w kategorii postawili ultimatum, że albo wystąpią wszyscy, albo nikt.

Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają "Shallow" na gali rozdania Oscarów

"Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" to bardzo romantyczna ballada, która przez wiele osób jest uważana za pewnego zwycięzcę w swojej kategorii. Co więcej, każde publiczne wykonanie tej piosenki wzbudza wiele emocji wśród widzów i owocuje serią artykułów na całym świecie. Tak było np. wtedy, kiedy aktor Bradley Cooper niespodziewanie zjawił się na scenie w trakcie koncertu Lady Gagi w Las Vegas.

Poza nominacją dla najlepszej filmowej piosenki, "Narodziny gwiazdy" mają jeszcze sześć innych, w tym dla najlepszego filmu, za najlepszy scenariusz czy dla ról pierwszoplanowych dla Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Oprócz "Shallow" w trakcie gali będziemy mogli też usłyszeć piosenki "The Place where lost things go" z "Mary Poppins Powraca","When A Cowboy Trades His Spurs For Wings" z "Ballady o Busterze Scruggsie", "I'll Fight" z nominowanego do Oscara filmu dokumentalnego "RBG" oraz "All the stars" z "Czarnej pantery".

Ponieważ Akademia w tym roku chce, by gala była krótsza, każdy wykonawca będzie miał tylko 90 sekund na występ.

91. ceremonia wręczenia Oscarów - gdzie i kiedy obejrzeć?

91. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 24 lutego. W Polsce już tradycyjnie galę będzie można obejrzeć na Canal +. Transmisja rozpocznie się o godzinie 2 w nocy czasu polskiego z niedzieli 24 lutego na poniedziałek 25 lutego. Niestety nie wiadomo jeszcze, czy będzie także transmitowana na żywo za pośrednictwem streamu na YouTubie. Na Gazeta.pl będziemy prowadzić specjalną relację na żywo.

Więcej o:
Komentarze (13)
Oscary 2019. Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają "Shallow"
Zaloguj się
 • state77

  Oceniono 4 razy 4

  Statuetka Oscara też będzie w tym roku krótsza, tzn bez jednej nogi, a co za tym idzie będzie lżejsza i to skróci czas o 1.3 sekundy, kiedy to laureaci pokazują jaka jest ciężka.

 • mikael0

  Oceniono 1 raz 1

  Też pomysł z tymi 90 sekundami na utwór. Przecież to tylko 5 utworów, na tyłkach nie potrafią usiedzieć?

 • feelhot

  Oceniono 3 razy 1

  wersje 90 sekundowe piosenek? Wo będą w takim razie krótkie dyskotekowe wersje -takie z bitów refrenowych utkane i podkręcone jak Fire Up?

 • feelhot

  Oceniono 2 razy 0

  wersje 90 sekundowe piosenek? To będą w takim razie krótkie dyskotekowe wersje -takie z bitów refrenowych utkane i podkręcone jak Fire Up?

 • briho

  Oceniono 5 razy -1

  Uwielbiam "Shallow", naprawdę piękny utwór. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak można go skrócić do 90 sekund. Mogli sobie w takim razie zupełnie darować występy wszystkich nominowanych, a zaśpiewać powinien tylko zdobywca Oskara, na koniec gali.

 • aerofan

  Oceniono 1 raz -1

  Powinien być też nominowany Marc Martel (wokalista, który śpiewał w Bohemian) i Queen.

 • andrzejbak

  Oceniono 3 razy -1

  Powinni być także nominowani za oryginalny tytuł filmu - "Narodziny gwiazdy" - już było kilka takich filmów o znanych artystach amerykańskich , był nawet jeden taki polski o projektancie mody w końcu lat siedemdziesiątych.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 4 razy -2

  A po Oskarach Lady zrobi Bradleyowi Swallow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX