"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" obejrzało prawie 1,5 mln osób. Mocny powrót po latach

Trzecia część kultowej polskiej komedii nie tylko zaliczyła najlepsze otwarcie w tym roku - na "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" wybrało się do kin prawie półtora miliona osób w przeciągu dwóch tygodni od premiery.

25 stycznia na ekrany polskich kin wszedł "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Pokazuje dalsze losy bohaterów tak dobrze znanych z "Kogla Mogla" i "Galimatiasu" czyli Kasi Solskiej i rodziny Wolańskich. Minęło 30 lat, a w ich życiu dużo się pozmieniało. Jak dużo się zmieniło, przekonało się na własne oczy ponad milion widzów.

Milion widzów "Kogla Mogla 3"

"Miszmasz" zaczął swoją przygodę w kinach z bardzo satysfakcjonującym otwarciem. W pierwszy weekend wyświetlania produkcję zobaczyło blisko pół miliona osób - dokładnie 578 016 widzów. Produkcja tym samym  stała się siódmym polskim filmem z najlepszym otwarciem po 1989 roku (miejsce 13. w klasyfikacji ogólnej dla polskich i zagranicznych filmów).

Jak poinformował Gazeta.pl dystrybutor film, Next Film, w ciągu weekendu "Miszmasz" obejrzało następnych 445 873 osób. To oznacza, że od premiery zobaczyło go 1 380 318 widzów.

Do końca stycznia, czyli do minionego czwartku, na film wybrały się kolejne tysiące osób i licznik pokazał  934 tys. widzów - jeszcze przed weekendem. Milion musiał paść w przeciągu kilku najbliższych dni. 

"Kogel Mogel 3" - fabuła, obsada

Minęło 30 lat. Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki ze swoją mamą. Co ciekawe, dalej musi walczyć z niechcianymi zalotami Staszka Kolasy. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes…


W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka).

Wszyscy bohaterowie spotykają się na otwarciu dyskoteki Marcina. To tam następuje wielki finał pełen niespodzianek.

Więcej o:
Komentarze (22)
"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" obejrzało prawie 1,5 mln osób. Mocny powrót po latach
Zaloguj się
 • andrzejlang

  Oceniono 17 razy 11

  "Pozory mylą, ludzie przed byle gównem czoła chylą"

 • pemu

  Oceniono 14 razy 8

  Jest diskopolo to i jest hit.

 • uicug

  Oceniono 9 razy 7

  Słabizna

 • justas32

  Oceniono 11 razy 7

  Ulubiony film Suwerena ...

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 13 razy 7

  Głupoli w tym kraju nigdy nie brakowało. Smacznego.

 • lenny102

  Oceniono 17 razy 7

  Wszyscy znajomi ktorzy byli twierdza, ze zupelny GNIOT.Dlatego ja na polskie filmy kasy nie wydaje.

 • przechrztaimason

  Oceniono 11 razy 5

  Straszny gniot. Szczerze odradzam

 • dsbajbdasjdjd

  Oceniono 14 razy 4

  No i nie dziwie się. Bo film miał dobrą promocje i skierowany był do widza masowego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX