Z okazji Dnia Kobiet gwiazdy filmu "Całe szczęście" w specjalnym nagraniu podkreślają wyjątkowość kobiecości

"Całe szczęście, jestem kobietą!" - mówią zgodnie gwiazdy filmu "Całe szczęście". Słowa te pochodzą ze specjalnego nagrania z okazji Dnia Kobiet, które dziś zostało opublikowane w internecie.

„Pewna siebie, kreatywna, zakochana, delikatna, szalona, szczęśliwa, uparta. Matka, żona, siostra. Piękna, wrażliwa, niezależna! Całe szczęście jestem kobietą!” – takie zdaniem Romy Gąsiorowskiej, Joanny Liszowskiej, Mariety Żukowskiej i Izabeli Dąbrowskiej są kobiety.

 

Nagranie ukazało się nieprzypadkowo. Dziś obchodzimy światowy Dzień Kobiet. Święto to ma rodowód w starożytności, ale obecny kształt nabrało na początku XX wieku, gdy prężnie działał ruch sufrażystek walczących o równouprawnienie w zdominowanym przez mężczyzn świecie sprzed I wojny światowej.

Dziś jest też premiera komedii romantycznej "Całe szczęście", w której grają aktorki z powyższego nagrania. Film opowiada o samotnym ojcu Robercie, muzyku pracującym w filharmonii, w którego spokojne i uporządkowane życie niespodziewanie wkracza gwiazda fitness Marta, grana przez Romę Gąsiorowską.

Moja bohaterka jest trenerką fitnessu, ikoną. Cała Polska ogląda jej program w telewizji. Ludzie naśladują ją, jej życie motywuje nie tylko kobiety, ale też mężczyzn.  Marta to silna, świadoma siebie kobieta

– mówi o swojej postaci Roma Gąsiorowska.

"Całe szczęście" to dzieło twórców takich filmów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”. Reżyserem jest natomiast Tomasz Konecki, który ma na koncie takie kasowe hity jak „Listy do M. 3”, „Testosteron” i „Lejdis ”. W obsadzie zobaczymy wspomnianych wcześniej: Romę Gąsiorowskią i Piotra Adamczyka oraz Joannę Liszowską, Marietę Żukowską, Izabelę Dąbrowską, Maksa Balcerowskiego, Jacka Borusińskiego, Joachima Lamżę i Tomasza Sapryka. „Całe szczęście” to też filmowy debiut Margaret, która specjalnie do filmu napisała piosenkę. 

Producentem filmu jest TVN i Zespół Produkcji Fabularnej TVN, a dystrybutorem Next Film.

Więcej o:
Komentarze (5)
Z okazji Dnia Kobiet gwiazdy filmu "Całe szczęście" w specjalnym nagraniu podkreślają wyjątkowość kobiecości
Zaloguj się
 • mazzinl890

  Oceniono 3 razy 1

  Ale pięknie - każda komediantka odtwarzająca jakąś role w jakimś filmidle to... gwiazda.
  Inflacja gwiazd, gdzie rzucisz kamieniem tam gwiazda... więc mamy typowe stosunki ilościowe w gospodarce socjalistycznej. Wg Marksa and Co. zastąpione one miały zostać stosunkami jakościowymi. Marksa nie ma już od 150 lat a stosunki ilościowe puchą, zaś stosunki jakościowe pozostają gdzieś poza horyzontem, co by wskazywało, że jednak rację ma Jose Ortega y Gasset twierdzący, że pierwsze czego dokona pospólstwo, masy, to będzie radosny powrót do barbarzyństwa.

 • ala_kier

  Oceniono 1 raz 1

  Fajne nagranie i jak dla mnie gwiazdą jest pani Basia, przepraszam Izabela Dąbrowska! ;)

 • filip_grajewski

  Oceniono 3 razy -1

  Zabieram dziś swoją dziewczynę na ten film. Tyle silnych babek w jednym filmie - na pewno jej się spodoba :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX