"Wiedźmin". Ekipa Netfliksa pracuje w Polsce. Są fanowskie zdjęcia i nagrania z planu. Są Triss i Maciej Musiał

"Wiedźmin" w produkcji Netfliksa wzbudza duże zainteresowanie fanów - do tego stopnia, że kto może, zjawia się w miejscu pracy ekipy filmowej, a potem dzieli się swoimi fotograficznymi i filmowymi łupami z innymi zainteresowanymi. Tak też się stało w Polsce - na krótkim nagraniu możemy podziwiać aktorkę Annę Shaffer, która wciela się w Triss Merigold.

"Wiedźmin" ma pojawić się na Netfliksie jeszcze w tym roku, na razie jednak filmowcy ciągle kręcą zdjęcia do serialu. Ekipa kilka dni temu przyleciała do Polski i pracuje na zamku Ogrodzieniec w Małopolsce. Użytkownik portalu Reddit Eryk0201 zjawił się na miejscu i trochę pośledził wydarzenia na planie filmowym.

Nagranie z planu "Wiedźmina" w Polsce

Na krótkim nagraniu z zamku Ogrodzieniec możemy zobaczyć, jak wygląda filmowa Triss Merigold, w którą wcieliła się Anna Shaffer.

Aktorka pojawia się u boku partnerki z planu, MyAnny Buring, która gra inną czarodziejkę - Tissaję de Vries. Razem sobie spacerują, co z oddali wyglądało tak:

Skądinąd możemy przypuszczać, że Ogrodzieniec nie "gra" siedziby szkoleniowej wiedźminów Kaer Morhen, a raczej akademię czarodziejek, co może sugerować z kolei zdjęcie członków ekipy odzianych w długie szaty (musimy przyznać, że ta reklamówka wygląda w zestawieniu z kostiumami rozbrajająco):

Na zdjęcia fanów załapał się także Maciej Musiał, który wcieli się w sir Laszlo - tutaj w swoim szlacheckim stroju rozmawia przez komórkę - rozbrajające:

Jak widać przed fanami "Wiedźmina" dużo się nie ukryje. 

Więcej o:
Komentarze (22)
"Wiedźmin". Ekipa Netfliksa pracuje już w Polsce, a w sieci pojawiło się nieoficjalne nagranie z planu
Zaloguj się
 • parapsychopatolog

  Oceniono 14 razy 10

  A ja się pytam gdzie jest obiecane przez Jarosława odbudowane 100 zamków na stulecie Polski?

 • pakoshead

  Oceniono 7 razy 3

  Ogrodzieniec w Malopolsce?... ten blisko Zawiercia a takze niedaleko Dabrowy Gorniczej i Olkusza?... ciekawostka dropsa...

 • wpm1

  Oceniono 9 razy -3

  Oczywiście MM ma was gdzieś i gra sobie dalej, wszędzie gdzie tylko może. Wasza, wciąż powiększająca się gula nic go nie obchodzi, sami musicie sobie poradzić z jej przerostem. Ja wam jeszcze dołożę... MM ostatnio zagrał główną rolę w serialu "1983", mało? No to jeszcze.... był też producentem wykonawczym tego serialu. Rośnie wam? No to uważajcie... był też pomysłodawcą tego serialu.

 • ukontentowany

  Oceniono 11 razy -3

  Gdyby nie chęć darmowego rozgłosu to pewnie wybraliby kraj, w którym Wiedźmin nie jest tak fetyszyzowany...

 • lob2

  Oceniono 17 razy -15

  Przecież już raz był jeden Wiedżmin,dlaczego znów powtarzają.Nie ma innych historii,tylko powlekanie jedno i to samo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX