Mateusza Damięckiego prawie nie da się rozpoznać! Pierwsze zdjęcia z filmu "Furioza" o chuliganach i ultrasach

W tym roku będzie miała premierę "Furioza", która, jak zapowiada dystrybutor, ma pokazać "całą prawdę o polskich chuliganach". Nie wiemy na razie, czy to będzie dobry film, ale widzimy, że charakteryzatorzy napracowali się przy tatuażach Mateusza Damięckiego.

Musimy przyznać, że Mateusz Damięcki w roli Goldena jest naprawdę trudny do rozpoznania. Ogolona głowa to jedno, tatuaże to drugie - całość wygląda naprawdę interesująco. Razem z Damięckim w filmie o kibolach grają m.in. Mateusz Banasiuk oraz Weronika Książkiewicz.

Mateusza Damięckiego prawie się nie da rozpoznać! Pierwsze zdjęcia z filmu "Furioza" o chuliganach i ultrasach

"Furioza" Cypriana T. Olenckiego to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który ma pokazać świat kibiców - ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach. Scenariusz filmu powstawał kilka lat i oparty jest na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów Centralnego Biura Śledczego Policji.

Jak czytamy w informacji prasowej, filmowcy stawiają pytania: Czym jest dla ultrasów honor? Co się dzieje z tymi, którzy łamią zasady? Ile warta jest lojalność? Jak daleko można się posunąć dla czystej adrenaliny? Za co kochają ich dziewczyny?

Zobaczymy, czego w takiej grupie szuka jeden z głównych bohaterów filmu, będący na co dzień lekarzem (w tej roli Mateusz Banasiuk). Dowiemy, jak potoczy się historia Dzikiej (Weronika Książkiewicz), która choć zna zasady, spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. A jaką cenę za bycie w Furiozie zapłaci Golden (Mateusz Damięcki)?

W filmie występują: Mateusz Banasiuk, Mateusz Damięcki, Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński, Szymon Bobrowski, Łukasz Simlat, Janusz Chabior, a w komediowym wątku Sebastian Stankiewicz.

Premiera filmu "Furioza" jest zaplanowana na jesień 2019 roku.

Więcej o:
Komentarze (31)
Mateusza Damięckiego prawie nie da się rozpoznać! Pierwsze zdjęcia z filmu "Furioza" o chuliganach i ultrasach
Zaloguj się
 • kadykianus

  Oceniono 55 razy 39

  Za co kochaja ich dziewczyny?? To film sciense fiction? Wiekszosc z tych kolesi nie ma dziewczyny i sie dziewczynami nie interesuje. Jara ich meskie towarzystwo, sila i dominacja. Homoerotyzm wycieka im uszami. Tylko jakas debilka zwiazalaby sie z kims takim. Chyba ze lubi dostac.

 • maryn

  Oceniono 22 razy 18

  Super, nareszcie idole na miarę naszych czasów. Już widzę 8. klasę podstawówki - kobiety mafii i ultrasi. Do dna już niedaleko....

 • state77

  Oceniono 7 razy 7

  W przyszłym roku będzie miała premierę "Furioza"
  Premiera filmu "Furioza" jest zaplanowana na jesień 2019 roku.
  No i wszystko wiadomo.

 • zigi3waza

  Oceniono 6 razy 6

  Ciekawe ile czasu zajęło mu zrobienie tego cyca.
  Jestem starszy 3 lata ale nigdy mi sie to nie udalo.

 • radiomanchester

  Oceniono 6 razy 6

  pan Chabior! Film będzie mega!

 • achaszwerosz

  Oceniono 9 razy 5

  Dzika... Ksywa jak z jakiegoś starego gniota o Bogusiu Lindzie i nastolatce. Prawdopodobnie identyczna sieczka.

 • k_rol

  Oceniono 4 razy 4

  Gloryfikacji świrów ciąg dalszy. Liczę na realistyczne ujęcia sekwencji pt. maczeta w akcji.... Kultura made in poland

 • panamarcina2

  Oceniono 2 razy 2

  Śmieszne...:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX