"Futro z misia". To będzie kontynuacja "Chłopaki nie płaczą"? Są pierwsze zdjęcia

"Futro z misia" to tytuł komedii, nad którą pracuje Michał Milowicz. Produkcja została szybko okrzyknięta kontynuacją hitu, jakim był obraz "Chłopaki nie płaczą". W obsadzie zobaczymy aktorów znanych z kultowej komedii z 2000 roku.

Zdjęcia do filmu są kręcone m.in. w Zakopanem, na pewno część powstanie również w Warszawie. Za scenariusz odpowiada Olaf Lubaszenko, ale tym razem nie stanął za kamerą. W roli reżysera zastąpił go filmowy "Bolec" - Michał Milowicz, dla którego będzie to debiut w takiej roli (współreżyseruje z Kacprem Anuszewskim).

 

Wiele podobieństw między dwoma tytułami sprawiło, że szybko zaczęto mówić o "Futrze z misia" jako o drugiej części komedii Lubaszenki. Nawet jedna z aktorek posłużyła się tym porównaniem. Producenci wyjaśniają jednak, że "Futro z misia" to niezależny film. Zamieścili oświadczenie na swoim profilu:

"Chcieliśmy sprostować, że nie tworzymy drugiej części 'Chłopaki nie płaczą' a swoją, niezależną produkcję, komedię w klimacie filmów z końca lat 90-tych. Obiecujemy, że się nie zawiedziecie. Będą kultowe teksty i piękne zdjęcia.

"Futro z misia". Cezary Pazura, Michał Milowicz i Olaf Lubaszenko znów razem

Zarówno Lubaszenko jak i Milowicz grają w "Futrze z misia". Dołączą do nich m.in. Cezary Pazura i Mirosław Zbrojewicz, którzy w "Chłopakach..." wcielali się w gangsterów-wspólników: "Freda" i "Gruchę". 

Ważną rolę w nowym filmie odegra kobieta - w obsadzie jest Izabela Miko. Na zdjęciach z planu filmowego widać także m.in. Przemysława Sadowskiego, Krzysztofa Kwiatkowskiego i Krzysztofa Kiersznowskiego.

 
 

W tym momencie o fabule filmu właściwie nic nie wiadomo. Jedyny pewnik - ma to być komedia gangsterska osadzona w klimacie lat 90. XX wieku. Czy usłyszymy w niej kwestie tak dobre, że - podobnie jak te z "Chłopaków..." - wejdą do języka codziennego? Mamy nadzieję, że twórcy spełnią daną obietnicę.

Chłopaki nie płaczą - co pamiętasz z tego kultowego filmu? [QUIZ] >>

Więcej o:
Komentarze (11)
"Futro z misia". To będzie kontynuacja "Chłopaki nie płaczą"? Są pierwsze zdjęcia
Zaloguj się
 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 6 razy 6

  Raczej to będzie "Kup za swoje, ryzyko jest twoje" 2

 • munaciello

  Oceniono 5 razy 5

  Będą kultowe teksty?
  Kultowymi to one mogą ewentualnie stać się, ale z czasem.

 • Ja TylkoJa

  Oceniono 3 razy 3

  Żałuję ale podejrzewam ze wyjdzie bieda śmieszna na sile z tandeta

 • chelsea72

  Oceniono 9 razy 3

  no i fajnie

 • drdr2

  0

  reżyser to nie to samo co scenarzysta

 • koza_oddam

  Oceniono 2 razy 0

  Miecio będzie miał co recenzować. I gicio

 • sthoss

  Oceniono 4 razy 0

  Scenariusz "Chłopaków..." napisał Michał Korzyński a nie Lubaszenko który był reżyserem tego filmu. Ale co wy w tej gazecie możecie wiedzieć...

 • bolek_i_jego_ozorek

  Oceniono 3 razy -1

  Po premierze PiSiory się nie podniosą po łomocie w wyborach. Super! Czekam na ten film jako na koniec PiSu.

 • snooka

  Oceniono 5 razy -1

  "Andrzeja Sadowskiego"? Znowu gimbus na dyżurze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX