"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zdradzi prawdę na temat rodziców Rey

Jednym z pytań ważnych dla fanów serii "Gwiezdne wojny" jest to o tożsamość rodziców Rey. Aktorka zdaje sobie z tego doskonale sprawę i zapowiada, że poznamy na nie odpowiedź w ostatniej części nowej trylogii.

Podczas rozmowy z aktorką dziennikarz "USA Today" zauważył, że wielu wielbicieli było niezadowolonych, kiedy w "Ostatnim Jedi" ujawniono, że rodzice Rey nie byli nikim ważnym. Spytał Daisy Ridley, która gra Rey, czy w ostatniej odsłonie "Gwiezdnych wojen" dowiemy się więcej. Odpowiedziała:

Gdy film się skończy, będziecie wiedzieli jak wygląda sytuacja.

Aktorka powiedziała także, że ostatnia część trylogii, w której można oglądać Rey, będzie się różniła od dwóch poprzednich. - Jest pełna emocji - zapewnia. - Bardzo tęskniłam za Johnem (Boyegą) podczas kręcenia drugiej części, ale teraz jesteśmy znowu razem i Oscar (Isaac) też jest z nami, czułam się, jakbyśmy byli dzieciakami wyruszającymi na poszukiwanie przygód - dodała Ridley, mówiąc o pracy na planie filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". 

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - premiera w grudniu

Jak zakończy się ta przygoda, dowiemy się za kilka miesięcy - premiera produkcji jest zaplanowana na 19 grudnia 2019 roku. Akcja filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" dzieje się około rok po wydarzeniach z "Ostatniego Jedi". W obsadzie zobaczymy m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Billy Dee Williams oraz, o dziwo, Mark Hamill. Pojawią się także sceny ze zmarłą przed ukończeniem "Gwiezdnych wojen" Carrie Fisher.

"Gwiezdne wojny IX". Zobaczymy córkę zmarłej Carrie Fisher we wspólnych scenach z matką >>

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" kończy opowieść o Hanie Solo, Luke'u, Lei i spółce, która rozpoczęła się w 1977 roku. Chociaż to koniec pewnej ery, to nie ma być ostateczne pożegnanie ze światem gwiezdnych wojen. - Mamy przed sobą nową sagę. Nie tylko kolejną trylogię, ale patrzymy na plan na następne dziesięć lub więcej lat - powiedziała szefowa Lucasfilm Kathleen Kennedy.

Więcej o:
Komentarze (14)
"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zdradzi prawdę na temat rodziców Rey
Zaloguj się
 • b_fett

  Oceniono 7 razy 5

  ja juz wiem - oczywiscie dzar dzar z ewokiem imieniem ewka

 • mppmpp

  Oceniono 6 razy 4

  Nie myślałem, że dożyję... Ale z drugiej strony, po 8 części do kina mnie nie ciągnie.

 • adaw73

  Oceniono 6 razy -4

  A ja już nie mogę się doczekać. Star trek i Planeta małp dorównują sadze SW. 3 wspaniałe sagi na pokolenia.

 • ericcartman

  Oceniono 18 razy -12

  POdejrzewam, ze rodzicami Rey moga byc Luk i Leia ktorzy stworzyli kazirodczy, nieczysty zwiazek. Wnioskuje tak poniewaz filmprodukuje Disney, radykalnie lewacka firma lansujaca progresywne zmiany spoleczne. Kazirodztwo jest, jak wiadomo, jedna z dmian LGBT+ (to jest wlasnie fragment tego +)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX