Patryk Vega pokazuje nowy fragment "Polityki". "Czołem, panie ministrze!"

Patryk Vega nie zwalnia tempa i publikuje kolejny fragment "Polityki", która ma wejść do kin we września. Tym razem do wspólnego oglądania zaprosił Antka Królikowskiego.

Vega i Królikowski oglądają sceny, w których zagrał aktor. W kierunku jego bohatera padają w nim m.in. słowa "Czołem, panie ministrze!", wypowiadane przez aktorów grających żołnierzy.

Patryk Vega i kolejny fragment "Polityki" - uwaga, wideo dla osób dorosłych

Patryk Vega w rozmowie z Gazeta.pl mówił, że chce pokazać zakłamanie i obłudę polityków. - Wiedziałem, że ludzi najbardziej interesuje, jak zachowują się politycy, kiedy kamery są wyłączone, bo to co widzimy w telewizji to tylko iluzja i kreacja - powiedział. - Mam przykre przeświadczenie, że każdy polityk po kilku latach staje się socjopatą. Kiedy codziennie okłamuje się tysiące ludzi, nie da się wrócić do domu i żyć normalnie. Władza deprawuje wszystkich - bez wyjątku. Chcę pokazać zakłamanie i obłudę tych ludzi - dodał.

W rozmowach z dziennikarzami podkreślał też, że produkcja nie jest dofinansowywana z państwowych pieniędzy, całość finansuje z prywatnych środków, co jego zdaniem zapewnia mu pełną niezależność.

W "Polityce" oprócz Antoniego Królikowskiego mają pojawić się m.in. Zbigniew Suszyński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Marcin Bosak, Iwona Bielska, Zbigniew Zamachowski oraz Maciej Stuhr. Premiera produkcji jest zaplanowana na 6 września 2019 roku.

Więcej o:
Komentarze (11)
Patryk Vega pokazuje nowy fragment "Polityki". "Czołem, panie ministrze!"
Zaloguj się
 • maj.basia

  Oceniono 16 razy 8

  Kto mądry i normalny - zrozumie to zakłamanie, obłudę itd. Ale, panie Patryku, ta część głosująca
  na "misiewiczów" nie pojmie, a wręcz przeciwnie, panu zarzucą kłamstwa. Pokazuje pan wojsko polskie(?), łam w TVoficerów i innych (zupaków na przykład) i co ? Dali się manipulować i witać smarkacza, który widział wojsko na obrazku. A ten "cieć" wojskowy co trzymał nad tym ,pożal się
  boże" młokosem parasol ? Jak ja to zobaczyłam w TV to na 3 dni zaniemówiłam. A potem i do dziś
  się pytam - co to k.wa jest ? A generałów "wszechnadgenerał powyrzucał na zieloną trawkę.
  I ktoś tu będzie mówił o PRL-u jaki był zamordyzm, haha, ale zupactwa takiego nie było i takich
  cud-przekrętów i samowoli. Ech szkoda gadać. A w film nie uwierzą, niech mi pan wierzy. Jak z filmem Sekielskich - oglądali, a jakże, oglądali, a potem tłumnie ruszyli całować rączki pedofilom.

 • fflintstone

  Oceniono 8 razy 6

  cyrk debili

 • tkslazek

  Oceniono 5 razy 5

  Patryk Vega pokazuje nowy fragment.
  Przy tym cyrku 'M jak miłość' wysiada

 • pemu

  Oceniono 10 razy 4

  Po wyborcach PiS spłynie jak po kaczce.

  Schetynowcy mieli jakąś nadzieję na kilka procent więcej, ale guano z tego będzie.

  Ot, filmik jakich wiele ....

 • log182

  Oceniono 1 raz 1

  Sądziłem, że to będzie film na poziomie, jakiś porządny thriller polityczny, a okazuje się że szykuje się jakaś płytka i tandetna komedyjka w stylu C.K. Dezerterzy

 • zgryz3

  0

  Kłamstwo i obłuda w polityce były zawsze, Ale wszechobecne, patetyczne kłamstwo jako główne - lub nawet jedyne - narzędzie otumaniania wprowadził zakompleksiony kurdupel, dla którego władza jako absolutne szarogęsienie się jest jedynym sposobem brania odwetu na wszystkim, co go otacza, za rzeczywiste i urojone krzywdy z przeszłości, kiedy obaj z bratem byli tylko wykpiwanymi przez otoczenie kurduplami.

 • plastikpiokio

  0

  a temu to nawet schudł ten głupi pusty baniak .

 • gej_prowincjonalny_45_letni

  Oceniono 2 razy 0

  ale pan papryk buduje napiecie.... oby finalnie nie wyszedl z tego bubel. suweren do kina nie chodzi raczej, wiec pan papryk rewolucji swoim filmem raczej nie wywola. ale probowac warto i trzeba.

 • kotjeanks

  0

  Na szczęście Polska to nie Ukraina, gdzie film pomylił się z rzeczywistością i wybrali fikcyjną postać filmową na prezydenta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX