"Futro z misia" - Milowicz, Lubaszenko, Pazura znowu razem. Znamy pierwsze szczegóły fabuły

Ekipa filmu "Futro z misia" w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego skończyła zdjęcia w Zakopanem. Twórcy zdradzili pierwsze szczegóły fabuły produkcji, w której po latach spotkali się ponownie aktorzy znani z "Chłopaki nie płaczą".

Chociaż producenci podkreślają, że "Futro z misia" to niezależny film i nie tworzą drugiej części "Chłopaki nie płaczą", to klimat produkcji i obsada przywołują na myśl tę kultową komedię z 2000 roku.

W filmie grają m.in. Michał Milowicz, Cezary Pazura, Mirosław Zbrojewicz i Bohdan Łazuka, których można było oglądać w filmie reżyserowanym przez Olafa Lubaszenkę. Teraz Lubaszenko pojawi się przed kamerą razem z kolegami z tamtego planu filmowego i m.in. Izabelą Miko, Przemysławem Sadowskim, Piotrem Gąsowskim i Sławomirem Zapałą.

Ekipa "Futra z misia" ostatnie dwa tygodnie spędziła w Zakopanem, dalszy etap realizacji produkcji przeniósł się do Tczewa. A o czym ma opowiadać scenariusz?

"Futro z misia" - fabuła 

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem.

Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

Sławomir Zapała, który zdobył popularność, śpiewając "Miłość w Zakopanem", występuje z kolei w roli romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy kobiety, trafia w samo serce gangsterskich porachunków.

Premiera filmu jest zapowiedziana na 2020 rok.

Więcej o:
Komentarze (4)
"Futro z misia" - Milowicz, Lubaszenko, Pazura znowu razem. Znamy pierwsze szczegóły fabuły
Zaloguj się
 • magtic

  Oceniono 2 razy 2

  Sławomir! Sławomir! Sławomir!

 • vidi12

  Oceniono 9 razy -1

  Milowicz, Lubaszenko, Pazura znowu razem... w filmie . A w tym czasie Stuhr, Ostaszewska i Stalińska znowu protestujo w obronie sędziów, oskarżonych i prokuratorów :))))

 • zembaty66

  Oceniono 8 razy -6

  Wplótłbym komediową postać śmiesznego prezydenta Gdańska Budynia Adamowicza, któremu wiecznie "myliła się" ilość mieszkań i rachunków bankowych, które posiada aż się prokuraturą skończyło. W tej roli świetny byłby Piotr Gąsowski, choć z natury sympatyczny w przeciwieństwie do antypatycznego pierwowzoru swojej postaci - nowobogackiego aroganta Budynia Adamowicza...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX