"Top Gun: Maverick". Tom Cruise wraca za stery myśliwca - jest zwiastun

"Top Gun: Maverick" wejdzie do kin w przyszłym roku. Tom Cruise po prawie 35 latach znowu lata samolotem i jeździ na motorze. Jest pierwszy zwiastun długo oczekiwanego filmu.

- Wszystko, co zobaczycie w tym filmie, jest prawdziwe - powiedział Tom Cruise, zapowiadając zwiastun podczas Comic Con w San Diego. Dodał:

Chciałem dać wam poczucie, jak to jest być wewnątrz tych maszyn. Dla mnie "Top Gun" to film o rywalizacji, o rodzinie, o poświeceniu, o bohaterstwie... o lotnictwie. Kocham latać, ten film to list miłosny do lotnictwa!

Cruise znów wciela się w Mavericka, a Val Kilmer w Icemana. W "Top Gun: Maverick" pojawią się też m.in. Ed Harris, Miles Teller, Jennifer Connelly i Jon Hamm.

"Top Gun: Maverick" - fabuła

W drugiej części Maverick - teraz instruktor lotnictwa - spotka na szkoleniu syna zmarłego w pierwszej części Goose'a (w tej roli Miles Teller). Drugim ważnym wątkiem "Top Gun: Maverick" ma być próba udowodnienia przez postać graną przez Toma Cruise'a, że piloci są niezastąpieni nawet wtedy, gdy dysponujemy nowoczesnymi maszynami.

O kontynuacji "Top Gun" z 1986 roku mówiło się od dawna. Kilka lat temu powstał już nawet zarys scenariusza, a na planie mieli spotkać się po prawie 30 latach Cruise, reżyser Tony Scott oraz producent Jerry Bruckheimer. Niestety, w 2012 roku Scott popełnił samobójstwo i w związku z tym prace nad projektem zostały przerwane. Reżyserem filmu ostetecznie jest Joseph Kosinski ("Tron: Dziedzictwo", "Niepamięć"). 

Więcej o:
Komentarze (30)
"Top Gun: Maverick". Tom Cruise wraca za stery myśliwca - jest zwiastun
Zaloguj się
 • alberto_srapovoli

  Oceniono 8 razy 8

  Cruise nic sie nie postarzal, cos jak Krzysztof Ibisz. Beda musieli Face App uzyc.

 • andy180812

  Oceniono 9 razy 5

  rencista w odrzutowcu us air force. beda niezle jaja

 • bezpieczna123

  Oceniono 7 razy 3

  Czekam, wszystkie filmy z cruisem sa super wiec i ten na pewno nie rozczaruje :)

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 1 raz 1

  no to może i wanilja skaj?

 • melmakianin

  Oceniono 5 razy 1

  czekam!

 • flying_ben

  0

  What is the best speed for Tom?
  - Cruise speed.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX