Patryk Vega opublikował zwiastun "Polityki". Jest Szydło karmiąca kury i medal dla Misiewicza

Na ten film czeka bardzo wielu i nie brakuje osób, które się go obawiają. W "Polityce" Patryk Vega chce przedstawić kulisy rządów PiS. Czy mu się to uda? Opublikowany właśnie zwiastun pokazuje, że film będzie raczej komedią, a nie obrazem, który obali rząd.

Dotychczas "Politykę" mogliśmy oceniać po krótkich fragmentach publikowanych przez Patryka Vegę w mediach społecznościowych. Teraz reżyser opublikował trzyminutowy zwiastun. Znalazło się w nim kilka scen z Antkiem Królikowskim w roli Bartłomieja Misiewicza, Ewy Kasprzyk w roli Beaty Szydło i Andrzeja Grabowskiego, który zagrał Jarosława Kaczyńskiego. 

W filmie zobaczymy też aktorów m.in. Marcina Bosaka (Mateusz Morawiecki), Iwonę Bielską (Krystyna Pawłowicz), Janusza Chabiora czy Zbigniewa Zamachowskiego (Tadeusz Rydzyk). Ze zwiastunu wynika, że Maciej Stuhr, którego rola dotąd nie była ujawniana, zagra kierowcę Jarosława Kaczyńskiego.

W pokazanych fragmentach widać, że w filmie znajdzie się przedstawienie kilku znanych wydarzeń i wypowiedzi - opowieści Tadeusza Rydzyka o dwóch samochodach od bezdomnego, salutowania Bartłomiejowi Misiewiczowi i przyznania mu medalu, słów Mateusza Morawieckiego o "pracy za miskę ryżu" i zamiłowanie Jarosława Kaczyńskiego do rodeo. 

W połączeniu ze scenami np. pościgu ochroniarzy za kotem (w domyśle - kotem prezesa PiS) i zabawnymi dialogami film jawi się raczej jako zbiór gagów czy polityczna, nieco przerysowana komedia.

Kiedy premiera "Polityki"?

Premiera filmu "Polityka" zaplanowana została na 6 września 2019 roku. Produkcja najpierw trafi do kin, a później najprawdopodobniej odsprzedana zostanie na portale, które wykupią licencje na udostępnianie filmu. Termin premiery jest krytykowany przez polityków, którzy twierdzą, że produkcja Patryka Vegi ma na celu "ustawienie wyborów". Taki zarzut przedstawiła m.in. posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz. Przypominamy, że data wyborów parlamentarnych 2019 ustalona została na niedzielę 13 października.

Więcej o:
Komentarze (109)
Patryk Vega opublikował zwiastun "Polityki". Jest Szydło karmiąca kury i medal dla Misiewicza
Zaloguj się
 • udet1124

  Oceniono 58 razy 44

  Komedia. Tylko, że to się wydarzyło naprawdę czyli tragi komedia.

 • synanki

  Oceniono 51 razy 37

  pisowska rzeczywistość przerasta film...

 • ochujek

  Oceniono 31 razy 23

  Krysię tak wyraziście przedstawili w tym filmie że powinna być gwiazdą na premierze.

 • jacmenos

  Oceniono 24 razy 18

  PISiory są zabawne ! Jeszcze filmu nie widzieli ale już wiedzą ,że jest kicha ! Pisiory na rozkaz mówią , myślą (?) i glosują jak Jarosław Polskę Zbaw każe !

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 21 razy 17

  Jakim prawem umieszczacie reklamy obok materiału który do was nie należy i dodatkowo blokujecie go ludziom z adblockiem. Vega powinien was zniszczyć w sądzie.

 • raknawspak

  Oceniono 24 razy 16

  sie pisowskie kundelki zlecialy, ratowac powage szczerbatej lali

 • marwel

  Oceniono 26 razy 10

  Vega to marka sama w sobie. Jego dzieło obowiązkowa lektura dla każdego Janusza ojca Dżesyki i Brajana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX