Marcin Kowalczyk, Natalia Szroeder i Natalia Siwiec - "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Jest zwiastun [18+]

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to oparty na faktach, najnowszy film reżysera "Underdoga", Macieja Kawulskiego. W roli głównej Marcin Kowalczyk. W pozostałych rolach m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Dziś prezentujemy zwiastun filmu.

Uwaga, zwiastun tylko dla osób dorosłych!

 

- "Jak zostałem gangsterem" to ballada gangsterska okraszona sporą ilością humoru, opowiadana z perspektywy człowieka, który na przełomie XX i XXI wieku zajmował się bandytką w Polsce. To pełna zwrotów akcji historia o dochodzeniu do władzy i wielkich pieniędzy w świecie, gdzie charakter i siła znaczą nie mniej niż lojalność i przyjaźń. Tworząc własną grupę przestępczą można wiele zyskać i bardzo wiele stracić - mówi odtwórca głównej roli, Marcin Kowalczyk.

To film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu bohatera (nie poznajemy jego imienia) liczą się tylko dwie osoby - najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych - już wtedy młody bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię.

Oparta na faktach historia bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią - czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.

Byliśmy na planie "Jak zostałem gangsterem" - zobacz, co o filmie mówią Kowalczyk i Woronowicz

- Lubię filmy, w których kamera idzie za bohaterem, filmy o emocjach, zwłaszcza tytuły, które opowiadają o męskich emocjach. Przy okazji premiery "Underdoga" podkreślaliśmy, że ten film nie jest o MMA, tylko o miłości i przyjaźni ludzi, którzy na co dzień zajmują się MMA. Podobnie jest z filmem "Jak zostałem gangsterem", to opowieść o miłości i przyjaźni ludzi, którzy są gangsterami, robią złe i okrutne rzeczy - mówi reżyser filmu, Maciej Kawulski i dodaje:

To film dla wszystkich, którzy chcą cofnąć się w czasie, do Polski z lat transformacji i zobaczyć, jak ten amerykański sen o byciu gangsterem, o władzy i wielkich pieniądzach wyglądał tutaj.

Oficjalnym utworem promującym film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" jest "Ołów" Muńka Staszczyka, drugi singiel z płyty "Syn Miasta".

Zobacz teledysk do piosenki z filmu >>

W filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" główną rolę gra Marcin Kowalczyk ("Jesteś Bogiem", "Hardkor Disco"). Partnerują mu: Tomasz Włosok, który gra Waldena, najbliższego przyjaciela oraz Natalia Szroeder w roli Magdy, ukochanej bohatera. Dla świetnie znanej ze sceny fonograficznej wokalistki jest to debiut na dużym ekranie. W pozostałych rolach: Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Mateusz Nędza, Waldemar Kasta, Piotr Rogucki, Anna Krotoska oraz tak uznane nazwiska świata filmu, jak Jan Frycz, Janusz Chabior i Adam Woronowicz.

Producentem filmu jest Open Mind Production Sp. z o.o. SK Maciej Kawulski, Tomasz Wardyn, a dystrybucją zajmuje się Next Film. Premiera filmu jest zaplanowana na 3 stycznia 2020 roku.

Więcej o:
Komentarze (9)
Marcin Kowalczyk, Natalia Szroeder i Natalia Siwiec - "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Jest zwiastun [18+]
Zaloguj się
 • danuel

  Oceniono 3 razy 3

  Film o polskich sebixach. Taki ojciec chrzestny to przynajmniej miał klasę a tu o czym będzie?

 • elemir

  Oceniono 2 razy 2

  "w świecie, gdzie charakter i siła znaczą nie mniej niż lojalność i przyjaźń"

  niemal się wzruszyłem

  niemal

 • takinikt

  Oceniono 1 raz 1

  O rany, ktos za duzo razy onanizowal sie przy 'Chlopakaz z ferajny'. Polacy to nie potrafia robic filmow.

 • vincento_mocca

  0

  Znowu film o bandytach. Wzory do naśladowania.... Do śmieci z tym.

 • romikus

  Oceniono 4 razy 0

  Andrzej Franciszek Zieliński, pseudonim „Słowik” (ur. 16 maja 1960 w Stargardzie, jako Andrzej Banasiak) – polski fryzjer, gangster i przestępca, jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.
  W 1993r. wcześniej skazany za przestępstwa pospolite (pomimo że nie stawił się do więzienia, gdzie miał odbywać karę) został w 1993 ułaskawiony przez prezydenta Lecha Wałęsę,

 • myszoptak

  Oceniono 2 razy 0

  B,dura!
  W latach 70 - tych?
  Co za idiotyzm.
  Dopiero .po 1989 roku to się zaczęło.

 • olowas1

  Oceniono 1 raz -1

  Świetny zwiastun. Chyba jest inny (lepszy) od tego, na który natrafiłem wcześniej w kinie. Zapowiada się bardzo ciekawie, bo autentycznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX