Koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym przy otwartym dachu. Organizatorzy zabraniają wnosić uczestnikom parasole

W sobotę o godzinie 20:30 na Stadionie Narodowym odbędzie się koncert Eda Sheerana. Organizatorzy imprezy zapowiedzieli, że publiczność będzie się bawić przy otwartym dachu stadionu. Jednocześnie zakazano wnosić parasole.

Polscy fani Eda Sheerana czekali na ten dzień od miesięcy. Już o godzinie 20:30 rudowłosy muzyk pojawi się na scenie na Stadionie Narodowym, by zagrać swój jeden z dwóch koncertów w Warszawie. Drugi koncert artysty odbędzie się jutro. To niezaprzeczalnie jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku.

Koncerta Eda Sheerana przy otwartym dachu

Jak się okazuje, sobotni koncert Eda Sheerana odbędzie się przy otwartym dachu stadionu.

PGE Narodowy jest przygotowany do przeprowadzenia wydarzeń przy otwartym dachu nawet w trakcie opadów deszczu" - informują przedstawiciele stadionu

Jednocześnie organizatorzy zachęcają uczestników imprezy do zabrania ze sobą peleryn przeciwdeszczowych. Powód? Obowiązuje bowiem całkowity zakaz wnoszenia na stadion kasków, urządzeń typu selfie-stick, materiałów pirotechnicznych i... parasolek. Przedmioty te będzie można zostawić w depozycie.

Jak podaje TVN24.pl, według meteorologów wieczorem mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 15 stopni Celsjusza.

Ed Sheeran - koncert w Warszawie

Bramy Stadionu Narodowego zostały otwarte o godzinie 16:30. Rozpoczęcie koncertu Eda Sheerana planowane jest na 20:30. Impreza ma potrwać do 22:30. Jako support brytyjskiego wokalisty przed koncertem w Warszawie wystąpi polski duet BeMy, Anne-Marie oraz Jamie Lawson.

Ed Sheeran

Ed Sheeran ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Brytyjski muzyk znany jest z takich przebojów jak: "Shape of you", "Perfect", czy też "Thinking out loud".

 

KS

Więcej o:
Komentarze (19)
Koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym przy otwartym dachu. Organizatorzy zabraniają wnosić uczestnikom parasole
Zaloguj się
 • lordvejder666

  Oceniono 26 razy 22

  nie można wnosić parasolek - no naprawdę szok . Jeszcze tego by brakowało, żeby kilkuset gamoni w potężnym tłumie na płycie rozłożyło parasole i zaczęło nie tylko ograniczać widoczność sceny, ale przede wszystkim dźgać innych po oczach.

 • polonests

  Oceniono 7 razy 5

  "I nie jest prawdą, że na zgrupowaniu dach przeciekał, zwłaszcza że prawie nie padało"

  Może nie będzie padać...

 • extrafresh

  Oceniono 6 razy 4

  W Wwie przestało padać w południe i jest b. przyjemna pogoda.
  Nie panikujcie.

 • Pilcrow Ingress

  Oceniono 3 razy 3

  Próbuję sobie wyobrazić kilkaset osób na koncercie z otwartymi parasolami...

 • sloncenadnami

  Oceniono 6 razy 2

  niech sobie każdy słucha, co chce i chodzi na koncerty, które chce...mnie Ed nie zachwyca, uważam jego muzykę za dobrą dla nastolatków, a nie dla dojrzałych ludzi

 • krzysztofgie

  Oceniono 29 razy -19

  Nawet za darmo bym nie poszedł na koncert tego ateisty.

 • partachun

  Oceniono 29 razy -19

  Dlaczego nazywacie go muzykiem? Na Amazon posłuchałem kawałków jego utworów z jakiegoś tam CD. Nigdzie on nie śpiewał tylko mówił. Utwór po utworze było wszystko to samo. Może wam się podoba bo deklamuje po angielsku. A czy rozumiecie?

 • stanislawperkoz

  Oceniono 31 razy -21

  Prognozy TVN tak jak newsy koszernej nie są warte finta kłaków, wypadało się już w Warszawie do popołudnia i nic już z nieba nie poleci...

 • shtalman

  Oceniono 36 razy -24

  Po pierwsze who the fuck is Ed Sheeran? Po drugie kogo obchodzi że motłoch zmoknie? Ja na koncerty chodzę tylko do filharmonii lub Teatru Wielkiego i jakoś żadnych zakazów tam nie robią

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX