Amy Winehouse "pojedzie" w trasę koncertową w przyszłym roku. Jej ojciec jest zachwycony projektem hologramu

Amy Winehouse zmarła tragicznie i przedwcześnie. Base Hologram razem z ojcem piosenkarki Mitchem Winehousem ogłosiło, że zostanie stworzony hologram artystki, który "ruszy" w tournee w 2019 roku.

Amy Winehouse wróci na scenę za pomocą hologramu stworzonego przez Base Hologram. Fani będą mogli zobaczyć jej cyfrowo przetworzony obraz z nagrań najpopularniejszych piosenek. Projekcji będzie akompaniować na żywo zespół i inni piosenkarze w specjalnie zaaranżowanej ku temu przestrzeni.

Amy Winehouse "pojedzie" w trasę. Zrobią jej hologram

Nadchodzącą trasę koncertową z hologramem Amy Winehouse ogłosili jej ojciec, Mitch Winehouse, i prezes Base Hologram Marty Tudo w trakcie corocznej fety fundacji imienia wokalistki w Londynie. Poruszony tata powiedział:

To spełnienie marzenia. Możliwość zobaczenia, jak znowu występuje jest czymś wyjątkowym i nie umiem tego nawet dobrze nazwać.
Muzyka naszej córki poruszyła miliony osób i to, że jej spuścizna dalej będzie żyła w ten przełomowy sposób znaczy dla mnie wszystko.

Marty Tudo dodaje, że ta trasa koncertowa ma przypomnieć wyjątkowy głos Amy i jej wkład w światową muzykę. W dodatku wpływy mają zasilić konto fundacji imienia Amy, która zajmuje się potrzebującymi wsparcia uzależnionymi od alkoholu i narkotyków młodymi osobami - informuje portal Billboard.

 

Amy Winehouse była pierwszą brytyjską wokalistką, która wygrała pięć nagród Grammy. W 2011 roku do niej i do Beyonce należał rekord największej liczby otrzymanych przez kobietę w ciągu jednego wieczoru tych muzycznych nagród.

Dokładne szczegóły zostaną jeszcze podane, na razie wiadomo, że hologramowy koncert Amy zostanie włączony w już trwające trasy spektakli "In Dreams: Roy Orbison – The Hologram Concert" i "Callas in Concert". 

Więcej o:
Komentarze (9)
Amy Winehouse "pojedzie" w trasę koncertową w przyszłym roku. Zrobią jej hologram
Zaloguj się
 • byann

  Oceniono 9 razy 9

  Ojciec jest zachwycony? A to nie on ją zmuszał do koncertów dla kasy, zamiast jej pomóc się uratować?
  Chciwy szmaciarz.

 • Lester Greelack

  Oceniono 5 razy 5

  To spełnienie marzenia ... tatusia o kasie. Proponuję wyciągnąć jeszcze szkielet Amy z grobu i pokazywać za opłatą.

 • art141

  Oceniono 5 razy 3

  W przypadku wielu uzdolnionych ludzi którzy zdobyli popularność to właśnie często zachwycony jest głównie ojciec, mamusia i otoczenie a nie sama gwiazda. Po prostu niektórzy nie radzą sobie z popularnością, presją, pieniędzmi. Później właśnie kończy się tak jak w jej przypadku. Samobójstwa, prochy itp. A to wszystko z milionami na koncie. No ale ojczulek zadowolony i to najważniejsze.

 • Dominika Banel

  Oceniono 1 raz 1

  Zbanować!!! Tatuś hiena, z trupa chce jeszcze ostatni grosz wycisnąć.

 • lovepeacemusic

  Oceniono 1 raz 1

  Może zmarła przedwcześnie, ale nie tragicznie. Zmarła na własne życzenie i uważam, ze nie powinno się tego "promowac".

 • plastikpiokio

  Oceniono 3 razy 1

  to nieboszczyka będą reanimować na koncertach ???? ja jestem zniesmaczony.

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 0

  Moze by tak zrobic hologramowa trase Fogga?

 • grave669

  Oceniono 4 razy 0

  Żenada jak nie pośmiertne płyty to hologramy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX