Piosenki Dawida Podsiad造 zabrak這 na p造cie "T.Cover". T.Love t逝maczy dlaczego

Ku wielkiemu zawodowi wielu fan闚, Muniek Staszczyk poinformowa, 瞠 piosenka "B鏬" w wykonaniu Dawida Podsiad造, nie znajdzie si na specjalnej p造cie "T.Cover" z powodu kontraktu. Teledysk do coveru w ubieg造m roku cieszy si wielk popularno軼i.

T.Love w 2017 roku obchodził 35-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji zespół poprosił różnych polskich muzyków, by nagrali ich piosenki w swojej interpretacji. Jednym z artystów, który wziął udział w akcji, był Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło śpiewa T.Love

Zaśpiewał piosnkę ''Bóg'', która najlepiej jest kojarzona dzięki słowom ''Tak bardzo chciałbym zostać kumplem twym''. Dawid nie tylko zaśpiewał swoją wersję przeboju, nakręcił w dodatku wyjątkowo klimatyczny teledysk w trakcie swojej podróży po Islandii. Wyszło naprawdę pięknie. Jest zarówno czego posłuchać i na co popatrzeć.

Nie ma co ukrywać, ten cover zdobył wielką popularność. Utwór jednak nie znajdzie się na "T.Cover", płycie podsumowującej cały projekt. Fani byli na tyle wzburzeni, że wokalista T.Love, Muniek Staszczyk opublikował na profilu zespołu wytłumaczenie:

Drodzy Przyjaciele,
ponieważ wielu z Was pyta, to z przykrością informuję Wszystkich, iż z przyczyn prawno-kontraktowych, niezależnych od nas, świetna wersja "Boga" w wykonaniu Dawid Podsiadło nie mogła znaleźć się na albumie "T.Cover". Pozdrawiamy serdecznie Dawida i życzymy Mu powodzenia na trasie koncertowej.
W imieniu T.CoverMuniek

Podobnie stało się też w przypadku utworu, który nagrał zespół Kult. Jak relacjonuje portal Teraz muzyka, Muniek w wywiadzie z Jordanem Babulą dla magazynu "Teraz Rok" powiedział:

Kult też brał w tym udział, nagrał fajną wersję "Meczu", ale na płycie nie znalazł się z powodu jakichś komplikacji kontraktowych. Tak samo było w przypadku Dawida Podsiadło. Ale o co dokładnie tu chodziło – nie wnikałem, w rozmowach biznesowych nie uczestniczyłem.

Nam pozostaje tylko powiedzieć, że to wielka szkoda.

Wi璚ej o:
Komentarze (25)
Piosenki Dawida Podsiad造 zabrak這 na p造cie "T.Cover". T.Love t逝maczy dlaczego
Zaloguj si
 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  Co t piosenk najwyra幡iej podsiad這.

 • redaktorwydania

  Oceniono 7 razy 3

  Bardzo dobrze .

 • pejperboj

  Oceniono 12 razy 2

  Muniek w T.Love za酥iewa energetyczn i lekko humorystyczn piosenk o potrzebie kontaktu z Bogiem, Pod鈍iad這 zamieni to w melancholijne wynaturzenia samob鎩cy.... Nie podoba mi si.

 • anty_jar

  Oceniono 1 raz 1

  mo瞠 i si nie znam na muzyce, ale z przykro軼i musz stwierdzi, 瞠 piosenki Dawida Podsiad這, to r闚nia pochy豉 w d馧.
  Nie podzielam zachwytu nad ka盥ym nowym utworem, nawet najwybitniejszych artyst闚, tylko dlatego, 瞠 s za takich uznawani

 • zebrzec

  Oceniono 1 raz 1

  mierno嗆 nad mierno軼iami...

 • krissey

  Oceniono 1 raz 1

  Podsiadlo nie zachwyca.

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 1 raz 1

  "Teraz Rok" ?

 • laborantkolaborant

  Oceniono 3 razy 1

  "Piosenki Dawida Podsiad造 zabrak這 na p造cie "T.Cover"."
  Piosenk Dawida Podsiad造 "O zdrowiu" bym chcia豉 najbardziej us造sze...

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX