Uprawiali seks w pierwszym rzędzie w trakcie koncertu Machine Head. Ochrona ich wyrzuciła

Zespół Machine Head podzielił się wrażeniami po swoim ostatnim koncercie w San Diego. Uwadze muzyków nie umknął fakt, że ochroniarze wyprosili z sali parę, która uprawiała seks przy barierkach pod sceną.

Machine Head gra właśnie pożegnalną trasę koncertową w obecnym składzie osobowym. Dwóch z członków zespołu ogłosiło, że odchodzi z grupy, ale niewątpliwie koncert z San Diego wszyscy doskonale zapamiętają na całe życie. A to za sprawą pary fanów, którzy uznali, że będą się kochać pod sceną. Jak postanowili, tak zrobili.

Uprawiali seks pod sceną w trakcie koncertu Machine Head

Na oficjalnym profilu Machine Head pojawiło się takie radosne podsumowanie wydarzeń, które zapadną w pamięć wszystkim:

San Diego! W...MORDĘ...JEŻA!!!?? Kiedy facet i dziewczyna zostają wyrzuceni za uprawianie seksu w trakcie piosenki "Davidian" (i to nigdzie indziej, niż w pierwszym rzędzie), wiesz, że wszystko będzie kompletnie szalone. Bez jaj.
Wow, jesteśmy oszołomieni tym, jak nas przywitaliście po długiej przerwie! Epickie pogo, skacząca publiczności, cycuszki, śpiewanie, nurkowanie w tłumie i pary uprawiające seks!!!
San Diego, po 11 latach przerwy od siebie, jesteś oficjalnie "zatrudnione". To był absolutnie najlepszy koncert, jaki kiedykolwiek zagraliśmy w tym niesamowitym mieście i jeden z najbardziej szalonych w trakcie całej trasy!
 

Para zdecydowała się na stosunek w trakcie tego utworu:

 

Mimo ścisku i ogólnego szaleństwa, ochrona jednak wypatrzyła ekshibicjonistów i wyrzuciła ich z sali. Nie ma co ukrywać, my także nie zapomnimy tego koncertu Machine Head, chociaż nas na nim nawet nie było.

Więcej o:
Komentarze (19)
Uprawiali seks w pierwszym rzędzie w trakcie koncertu Machine Head
Zaloguj się
 • romikus

  Oceniono 58 razy 54

  My w Polsce seksu nie potrzebujemy, rząd nas obywateli dyma codziennie.

 • artur0121

  Oceniono 18 razy 16

  u nas to pięta dyma dziwki

 • qlll

  Oceniono 13 razy 11

  Jakby uprawiali marchewkę.. to dopiero byłby wyczyn

 • anna.pcz

  Oceniono 10 razy 10

  Oralny, analny czy jaki? Bo to ma znaczenie. I gdzie są, choćby zapikselizowane foty. Ja nie mam nic przeciwko, mogłabym żyć w świecie gdzie każdy uprawia nago seks wszędzie - co byłoby w tym złego, gdybyśmy przyjęli to za normę społeczną?

 • student_zebrak

  Oceniono 12 razy 8

  widac myzyka ich nie porwala :(

 • Robert 31

  Oceniono 6 razy 4

  u nas sex to uprawia tylko prezes z alikiem,pozatm wszyscy wierzacy,i bogobojni

 • ochujek

  Oceniono 5 razy 3

  Skoro ksiądz może z dziećmi w kościele....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX