Diana Krall wraca do Polski. S造nna wokalistka zagra koncert w 2019 roku

Diana Krall przyjedzie do Polski latem 2019 roku. S造nna dama wsp馧czesnego jazzu na koncert wybra豉 pi瘯ny Krak闚.

Diana Krall, słynna wokalistka jazzowa z Kanady, która sprzedała już na całym świecie ponad 15 milionów płyt, zawita do naszego kraju latem 2019 roku. Fani jej muzyki powinni już sprawdzać noclegi w Krakowie.

Diana Krall w Polsce

Diana Krall zapowiedziała swój przyjazd do Polski. Jazzowa wokalistka zagra 28 czerwca w Krakowie. Bilety na to wydarzenie będzie można kupić już 3 grudnia. Oficjalna sprzedaż zacznie się o godzinie 10 rano.

To nie będzie jej pierwsze spotkanie z polską publicznością, grała u nas już kilka razy. I niewątpliwie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem melomanów, inaczej przecież by do nas nie wracała. Warto zaznaczyć, że nie tylko jej album z 2015 roku "Wallflower" w Polsce zyskał miano platynowej płyty. Podobnie było w przypadku wcześniejszych wydawnictw: "Glad Rag Doll", "Quiet Nights", "From This Moment On" i "The Girl In The Other Room".

 

Diana Krall to pochodząca z Kanady wokalistka i pianistka jazzowa, której kariera trwa już blisko 25 lat. W 1993 roku wydała swój pierwszy album. O jej talencie zrobło się jednak naprawdę głośno w 1996 roku, kiedy to wydała solową płytę "All For You". Wtedy nominowano ją do nagrody Grammy.

Jej album "When I Look In Your Eyes" sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy, a to w przypadku tak specyficznej muzyki, jaką jest jazz, ogromne dokonanie. 

Diana Krall w 2005 roku została odznaczona najwyższym cywilnym odznaczeniem w Kanadzie, czyli Orderem Kanady. 5 lat wcześniej z kolei dostała Order Kolumbii Brytyjskiej.

Wokalistka w ciągu swojej kariery sprzedała ponad 15 milionów płyt na całym świecie, z czego blisko 6 w USA. Krall mieszka tam od kilku lat.

Wi璚ej o:
Komentarze (3)
Diana Krall wraca do Polski. S造nna wokalistka zagra koncert w 2019 roku
Zaloguj si
 • mazen17

  Oceniono 2 razy 2

  Jest pikna i mondra, kocham ja!

 • m_wn

  0

  28 lipca!!!

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 3 razy -3

  piekny krak闚? nie wiedzia貫m 瞠 takie miasto istnieje

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX