Paweł Kukiz nagrał piosenkę dla Lecha Wałęsy. "Od wiejskiego grajka"

Paweł Kukiz nagrał piosenkę dla Lecha Wałęsy. Utwór zatytułowany "Bolek płynie" zamieścił na profilu na Facebooku, jak pisze, w reakcji na post byłego prezydenta.

Kukiz, zamieszczając piosenkę, podkreślił, że jest to odpowiedź na zamieszczone przez Wałęsę zdjęcie, na którym jest widoczny dom muzyka/polityka.

Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu - muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą ...

Kukiz nagrał piosenkę dla Wałęsy za ten post

Lech Wałęsa zamieścił kilka godzin wcześniej na swoim facebookowym profilu zdjęcie domu Kukiza. "Jak mieszka w Łosiowie koło Opola skrzywdzony przez komunę, lewactwo i bolszewię : muzyk/poseł/polityk : Paweł Kukiz (niedoszły trybun ludowy w tzw. III RP)" - podpisał je były prezydent..

Kukiz zachęcił również fanów, by tworzyli własne teledyski do utworu. "Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość - poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy. :-) Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt "Wyspa Zielona", które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić" - napisał Paweł Kukiz (pisownia oryginalna - red.). 

Więcej o:
Komentarze (10)
Paweł Kukiz nagrał piosenkę dla Lecha Wałęsy
Zaloguj się
 • efkajot

  Oceniono 26 razy 10

  Zawsze Kukiza miałam za niespełna rozumu.Ale ta śpiewka utwierdziła mnie w tym przekonaniu.po prostu d...l

 • adamkauczor25

  Oceniono 17 razy 9

  Panie kukiz śpiewanie jeszcze jako tako Panu wychodziło ale polityka i to co pan sobą teraz reprezentuje i wygaduje to poniżej krytyki jest pan DEBILEM !!!!!

 • redaktorwydania

  Oceniono 16 razy 8

  Całe prostactwo góralskie wylazło. Vódko pozwól żyć.

 • danuel

  Oceniono 20 razy 8

  Pawełek nie wchodź już tak Prezesowi w dupsko bo wstyd na mieście...

 • antyantypis

  Oceniono 13 razy 7

  Paweł, aleś błysnął telentem ...

 • ks-t

  Oceniono 3 razy 1

  Kto zwraca uwagę na tego dupka? Kwas wyżarł mu mózg. W poprzednich wyborach był cenny bo Kaczyński jeszcze się brzydził faszystów, więc kazał Kukizowi ich wprowadzić do Sejmu. Teraz nikomu nie jest już potrzebny.

 • Roman Król

  0

  Beznadziejnie intelektualny poziom grajka jaki był taki jest dno

 • praskiso

  Oceniono 4 razy 0

  Napisz piosenkę o dwóch wieżach i Twojej miłości do Jarka.

 • ks.pedofil

  Oceniono 18 razy -10

  Moze zamiast teledyskow pare butelek z benzyna na ten adres? Faszysta szczuje na innych to moze jak mu suweren spali te chatke wtedy cos zrozumie? Ja oglaszam konurs na najlepsze zdjecie z pozaru tego domku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX