Celine Dion zauważyła, że widz wstaje do łazienki i wstrzymała finałowy koncert. "Oczywiście, że na ciebie poczekam, słoneczko!"

Celine Dion przez ostatnich 16 lat występowała w Las Vegas, ale uznała, że pora z tym skończyć. Piosenkarka zagrała swój ostatni koncert w Caesars Palace, w trakcie którego doszło do zabawnego incydentu. Specjalnie przestała śpiewać, bo jeden z widzów poszedł do łazienki.

Celine Dion w ten weekend skończyła trwającą ostatnich 16 lat "rezydenturę" w Las Vegas. W trakcie pożegnalnego występu zaśpiewała nową balladę "Flying on My Own", i ,co więcej, wykazała się niemałym poczuciem humoru. Wstrzymała występ, kiedy okazało się, że jeden z siedzących na widowni panów musi pobiec do łazienki - donosi portal Vulture. W dodatku ktoś to wszystko nagrał.

>>Celine Dion nagrała piosenkę na miarę tej z "Titanica". Ale zaskakujące jest, do jakiego filmu<<

Celine Dion wstrzymała koncert, żeby uczestnik mógł pójść do łazienki

Celine Dion zauważyła, że w czasie jej ostatniego koncertu w Las Vegas jeden z widzów wstaje do łazienki. Postanowiła, że poczeka, aż nieszczęśnik wróci, żeby dalej ze spokojem grać. Przy okazji żartobliwie skomentowała:

Wszyscy na ciebie czekaliśmy! 4,3 tys. osób czekało na ciebie. Nie spiesz się teraz.

Przedrzeźniała się:

Czyż to nie urocze? Oczywiście, że jest spłukany. Dwa bilety, przyszedł zobaczyć ten ostatni koncert. Oczywiście, że jest spłukany. Oczywiście, że na ciebie słoneczko poczekam.

Co prawda koncerty w Las Vegas się skończyły, ale przed nami premiera filmu biograficznego Celine Dion - zapowiedziana została na przyszły rok.

>>Powstanie biograficzny film o Celine Dion. Z jej piosenkami<<

 

Kariera Celine Dion zaczęła się w latach 80., kiedy to artystka nawiązała współpracę ze swoim przyszłym mężem i wieloletnim agentem. Angelil zastawił swój dom, by sfinansować wydanie jej debiutanckiego albumu. W 1988 roku Dion wygrała 33. finał Eurowizji, reprezentując Szwajcarię z piosenką "Ne partez pas sans moi". Od tego czasu piosenkarka sprzedała ponad 200 milionów płyt na całym świecie i stworzyła tak niezapomniane hity jak "My Heart Will Go On" czy "I'm Alive" czy "All by Myself".

Więcej o:
Komentarze (32)
Celine Dion zauważyła, że widz wstaje do łazienki i wstrzymała finałowy koncert."Oczywiście, że na ciebie poczekam, słoneczko!"
Zaloguj się
 • annubis74

  Oceniono 46 razy 28

  żałosne, dobrze to ostatni koncert, bo na kolejny mógłby nikt nie przyjść.... jak mozna zawstydzać widza komentując głośno gdzie dokąd i po co idzie. ja poczułabym sie zażenowana i chyba już w ogóle nie wróciłabym na salę

 • potpurka

  Oceniono 16 razy 16

  No i facet był pod "obszczałem" całej widowni.

 • comentarista

  Oceniono 16 razy 12

  Wiele wskazuje, że Celine mogła być ofiarą męża pedofila. Rene Angelil wspólnie z najlepszym przyjacielem, Guyem Cloutierem założyli w latach 70tych firmę producencką, która zajmowała się szukaniem młodych talentów. Zazwyczaj na prowincji, w ubogich, wielodzietnych rodzinach, które nie miały nic do stracenia. Tak odkryli Rene Simard i jej siostrę Nathalie, a także samą Celine Dion, dla której Angelil do tego stopnia stracił głowę, że odszedł od żony, a wszystkie oszczędności wpakował w promocję 12-letniej podopiecznej, którą zabrał do siebie. I teraz uwaga: Guy Cloutier, wspólnik i najbliższy przyjaciel Angelila, został skazany za pedofilię. Czy Angelil mógł nie wiedzieć o jego skłonnościach, zwłaszcza w obliczu prowadzonego wspólnie interesu? Czy całkiem niewinnie sam zakochał się w ubogiej brzyduli lat 12 i grzecznie czekał, aż stanie się dorosła?

 • mikael0

  Oceniono 18 razy 10

  Raczej glupota, arogancja i brak szacunku do reszty widzow.

 • kwiatpatologii

  Oceniono 9 razy 9

  A gdyby nie wrócił?

 • misiur

  Oceniono 11 razy 9

  Podniósł rękę z pytaniem czy może siusiu?

 • jxman

  Oceniono 9 razy 7

  "Kariera Celine Dion zaczęła się w latach 80., kiedy to artystka nawiązała współpracę ze swoim przyszłym mężem i wieloletnim agentem."
  Ta relacja z agentem/mezem to bardzo mroczna sprawa. Ona miala 16 lat, a on 40.
  Opiekowal sie nia dobrze....

 • qwerfvcxzasd3

  Oceniono 8 razy 4

  Najpierw głośno zastanawiała się, czy kupa, czy siku, a poźniej nie podała mu ręki, bo nie wiadomo, czy umył się po wszystkim.
  urocze.

 • 5th_element

  Oceniono 26 razy 4

  Baba na swoim nieznośnym zawodzeniu zarabia taką kasę, że śmieje się z osoby, która przyszłą jej posłuchać, zamiast załować ją za to po nogach. Zawsze była antypatyczna, ale nie wiedziałam, że jest tak bezdennie głupia w swej arogancji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX