Ariana Grande odwołała koncert w Polsce. Fani oburzeni, ona komentuje

Ariana Grande miała wystąpić w Krakowie 9 września, jej koncert został jednak odwołany z "powodów osobistych". Polscy widzowie nie kryją oburzenia, bo dwa inne koncerty zostały tylko przełożone. Tym najbardziej zawiedzionym piosenkarka odpowiada.

Ariana Grande nie przyjedzie do Polski, ku wielkiemu rozgoryczeniu jej polskich wielbicieli. Artystka tłumaczy, dlaczego akurat koncert w Krakowie się nie odbędzie, kiedy dwa inne zostały tylko przełożone.

Czytaj teżAriana Grande to ich idolka. "1. raz zaatakowano imprezę, na której były głównie dzieci i młodsze nastolatki"

Ariana Grande do polskich fanów - Liczę na wyrozumiałość

To już drugi raz, kiedy koncert Ariany Grande w Polsce został odwołany. Za pierwszym razem artystka miała zagrać dla fanów w Łodzi, jednak po ataku na jej koncercie w Manchesterze, zawiesiła dalszą część trasy koncertowej. W wybuchu zginęły co najmniej 22 osoby, a 59 zostało rannych (to najnowsze dane potwierdzone przez policję). Wśród nich były dzieci, które przyszły z opiekunami na koncert swojej idolki. Tym razem powód powód dla którego część koncertów została odwołana, a część przełożona, nie został podany.  Organizator poinformował:

Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga).Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany.

Artystka polskich fanów starała się udobruchać słowami:

Staraliśmy się przełożyć wszystkie koncerty, lecz, niestety, dostępność hali nie zgadzała się z naszym harmonogramem. (...) Liczę na Waszą wyrozumiałość i wysłuchanie mnie... Kocham Was... Próbowałam przenieść to wiele razy, zajmowano się tym całymi tygodniami. Przysięgam Wam, że czuje się okropnie. Proszę, zrozumcie to.


A jest za co przepraszać, bo polscy fani nie kryją rozczarowania. Pod obwieszczeniem organizatora czytamy, że to "Niepoważne traktowanie polskich fanów"i dalej "Dlaczego Niemcy i Czechy przełożone a Polska odwołana? Już drugi raz kupiłam córce bilet. Za pierwszym razem to zrozumiałe ale teraz.... nie pojmuję. Bilety wyprzedane w ciągu godziny i takie traktowanie".

W wielu przypadkach informacja o odwołaniu koncertu miała dramatyczne skutki -"Zwrot za bilety to jedno. A za łzy mojej córki kto zapłaci?", "Dramat. Córka odliczała dni do koncertu. Cała logistyka przygotowana. A teraz siedzi i płacze" czy "Czekałam na ten koncert ponad rok i specjalnie kupiłam przedpremierowo bilety i całe pieniądze które zbierałam, poszły na bilet. To było jedno z moich największych marzeń. Trochę przykro". Nie brakuje też gorzkich stwierdzeń w tonie "Dla mnie to jest po prostu śmieszne" czy "Słabo śpiewa i słabo się zachowuje wobec fanów".

Ariana Grande - kim jest? 

Ariana Granade to jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek ostatnich lat. Zaczynała od gry w musicalach, a dzisiaj gra pop i wpadający w ucho r'n'b. Jej debiutancki album "Yours Truly" już w pierwszym tygodniu po premierze znalazł na szczycie amerykańskiej listy najczęściej kupowanych płyt magazynu "Billboard". W tak krótkim czasie sprzedała w USA 138 tys. egzemplarzy albumu. W 2014 została okrzyknięta "Przełomowym artystą roku" przez Stowarzyszenie Biznesu Muzycznego (ang. Music Business Association). Grande jest też drugą w historii artystką (po Adele), której trzy piosenki pojawiły się w jednym tygodniu w pierwszej dziesiątce amerykańskiej listy przebojów Billboardu.

Więcej o:
Komentarze (40)
Ariana Grande odwołała koncert w Polsce. Fani oburzeni, ona komentuje
Zaloguj się
 • 4v

  Oceniono 49 razy 25

  Kochani Rodzice, jeśli tak wychowaliście swoje dzieci, że słuchają tego badziewia w stopniu "jestem fanem i jeżdżę na koncerty", oznacza to, że gdzieś, w którymś momencie, doszło do wielu błędów wychowawczych.
  Tym się zainteresujcie. W przeciwnym razie łez córki będzie znacznie więcej, z ważniejszych powodów i do tego przez całe życie.

  Jest tyle wartościowej muzyki, którą wystarczy dziecku POKAZAĆ gdy ma 4-8 lat. Bez żadnego epatowania, zmuszania do słuchania, nic na siłę. Dziecko samo sobie wyrobić gust do tego stopnia, że nie będzie fanem papki tworzonej przez komputer (autotune).

  A tak generalnie to nie chodzi o muzykę, tylko o całą otoczkę, z durnych fanek pompowanych na siłę idoli wyrastają dziewczyny słabe, naiwne, dające się wykorzystać, marzące o karierze celebrytki, najlepiej dziewczyny piłkarza.

 • majacytrochekasy

  Oceniono 30 razy 18

  Wszyscy nasz kraj mają w dupie... To się chyba nigdy nie zmieni

 • matatjahu

  Oceniono 19 razy 17

  Po pierwsze to w Polsce są inne areny dostępne... Po drugie: emocjonalnie niedorozwinięci fani podobnie jak ich idolka... To ta słynna gwiazda, której mamusia sprzedaje broń w rejony konfliktów światowych, ta co ześwirowała bo przez nią ktoś stracił życie..... I regularnie na koncertach buczy jak 8 letnia dziewczynka. To tylko produkt marketingu

 • rpu33065

  Oceniono 13 razy 13

  Buahaha. Ciekawe jak długo "fani" będą dawali się nabrać. Raz można było. Dwa razy to już chyba tylko idioci dali się nabrać. Ciekawe czy jak jeszcze spróbuje zorganizować kiedyś koncert w Polsce to sprzeda choć 1 bilet ?

 • piopon

  Oceniono 13 razy 11

  Puknij się Ariana, w pusty dekiel

 • o_kulson_nac

  Oceniono 14 razy 10

  >> "Dlaczego Niemcy i Czechy przełożone a Polska odwołana?"
  Znowu nas Niemiec bije z Czechamy w zmowie.
  Btw - kto tego słucha?

 • do_mappiego

  Oceniono 7 razy 7

  Olać ją ze wzajemnością.

 • helwiusz

  Oceniono 6 razy 6

  <<...Kocham Was...>>, pisze p. Ariana. Najwyraźniej jedna z tych osób, dla których "kochać" i "pieprzyć" to jest to samo.

 • tani_dran

  Oceniono 4 razy 4

  Normalnie granda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX