Festiwal Legend Rocka 2020. Johnny Depp zagra w Dolinie Charlotty [DATA, BILETY]

Organizatorzy Festiwalu Legend Rocka ogłosili pierwszy koncert, który odbędzie się w ramach 14. jego edycji. Wiemy już, że w Dolinie Charlotty zagra muzyczna sensacja - zespół Hollywood Vampires, którego gitarzystą jest aktor Johnny Depp.

Hollywood Vampires zagrają koncert na Festiwalu Legend Rocka w 18 sierpnia 2020 roku. Zespół ten powstał cztery lata temu i błyskawicznie zdobył olbrzymią popularność. Supergrupę tworzą: wokalista Alice Cooper, jeden z założycieli  grupy Aerosmith gitarzysta Joe Perry, znany przede wszystkim jako aktor gitarzysta Johnny Depp oraz dwóch muzyków znanych z zespołu Guns N’ Roses - basista Duff McKagan i perusista Matt Sorum.

Nazwa Hollywood Vampires nawiązuje do rozrywkowego towarzystwa, w którym obracał się Alice Cooper w latach 70. Należeli do niego m.in. John Lennon i Ringo Starr z The Beatles czy Keith Moon z The Who. Zespół nagrał do tej pory dwa albumy studyjne. Płyta "Rise" miała premierę w czerwcu tego roku.

14. edycja Festiwalu Legend Rocka. Bilety trafią do sprzedaży już jutro

Festiwal Legend Rocka odbędzie się amfiteatrze w Dolinie Charlotty, niedaleko Słupska. Bilety VIP będą w sprzedaży od 20 listopada, bilety normalne - od 22 listopada. Będzie można je nabyć za pośrednictwem stron Ticketmaster oraz Eventim. Ceny biletów wahają się od 280 do 180 zł. 

Więcej o:
Komentarze (3)
Festiwal Legend Rocka 2020. Johnny Depp zagra w Dolinie Charlotty
Zaloguj się
 • pab13

  Oceniono 2 razy 2

  Klimatyczny amfiteatr wśród drzew to magiczne miejsce na letni koncert, szkoda że w trakcie festiwalu nie można wynająć apartamentu/ domu w ośrodku.
  Koszmarnie trudno stamtąd wyjechać, organizator nie zapewniał żadnego wieczornego transportu publicznego (zero autobusów czy pociągów) do Ustki czy Słupska, który z pewnością rozładowałby korek- gigant.
  Można więc powiedzieć, że gości ma się w głębokim...
  A szkoda.
  Byłam tam dwukrotnie, raz na czarno- białym koncercie ZZ Top, a raz na istnym festiwalu barw- Santana. MAAAGIC.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX