Teatr Rampa zaprasza na "Twist and shout" z legendarnymi przebojami The Beatles

Teatr Rampa prezentuje "Twist and shout" z 28 przebojami legendarnego zespołu The Beatles. Prapremiera już 6 października.

Reżyserię oraz choreografię do spektaklu "Twist and shout" przygotował z właściwym sobie hiszpańskim ogniem Santiago Bello, którego dokonania można podziwiać we wszystkich musicalowych tytułach Rampy oraz w TVP1 w show "Jaka to melodia?".

Ponadczasowe przeboje The Beatles usłyszymy w nowych aranżacjach Jana Stokłosy - kierownika muzycznego przedstawienia. W obsadzie widowiska wybitne osobowości teatru muzycznego, znane widzom z innych tytułów m.in. Natalia Piotrowska, Małgorzata Regent, Anna Sztejner, Jakub Wocial, Sebastian Machalski czy Maciej Pawlak  Nie zabraknie także wspaniałych aktorów Rampy - Brygidy Turowskiej, Roberta Tondery i Daniela Zawadzkiego, oraz fantastycznych tancerzy.

Kanwą spektaklu są perypetie projektanta mody, który powrócił do Polski, by stworzyć unikatową kolekcję. W kamienicy, w której zamieszkał, podejrzane działania lokatorów skupiają się wokół pewnego weterana - Sierżanta Peppera. Wkrótce projektant odkrywa prawdziwe intencje sąsiadów, a przy okazji odnajduje swoją miłość.

Zapraszamy na zakręcone tanecznie i aktorsko, rozśpiewane widowisko "Twist and shout".

Irene Arredondo - scenariusz
Jacek Mikołajczyk - przekład

Santiago Bello - reżyseria i choreografia

Jan Stokłosa -  aranżacje i kierownictwo muzyczne
Dorota Sabak - scenografia i kostiumy

Występują:

Santiago Bello, Urszula Dral, Bartosz Figurski, Patryk Gładyś, Paulina Janczak, Wiktoria Jabłońska, Michał Juraszek, Anna Kędroń, Natalia Kielan, Katarzyna Kozak, Ewelina Kruk, Sebastian Machalski, Monika Majewska, Sławomir Mandes, Mateusz Muniak, Przemysław Niedzielski, Agnieszka Niemiec, Maciej Pawlak, Natalia Piotrowska, Małgorzata Regent, Ewa Szlachcic, Anna Sztejner, Kinga Taront, Robert Tondera, Brygida Turowska, Jakub Wocial, Wojciech Wojciechowski, Daniel Zawadzki

Prapremiera 6 października 2018
Scena Duża Teatru Rampa

Więcej o:
Komentarze (1)
Teatr Rampa zaprasza na "Twist and shout" z legendarnymi przebojami The Beatles
Zaloguj się
  • czytelniczka2233

    0

    Niestety nie wszyscy mogą obejrzeć przedstawienia w Teatrze Rampa. Byłoby świetnie, gdyby Teatr ten dotrzymywał danego publicznie słowa. Na swojej stronie internetowej Teatr Rampa podaje, że jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, co nie jest prawdą. Ostatnio byłam świadkiem jak osoba niepełnosprawna nie mogła skorzystać ze swojego biletu na ?Twist & Shout? i obejrzeć przedstawienia, bo nie działała winda, a wejścia na widownię są z 1-go i 2-go piętra. Na stronie Teatru było oczywiście zapewnienie o dostępności dla niepełnosprawnych i ani słowa o uszkodzonej windzie. Na miejscu uśmiechnięte panie bileterki , że "winda zepsuła się właśnie ostatnio". Inny przykład - Teatr deklaruje na swojej stronie również to, że osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie mogą korzystać z obniżonych cen biletów - co też nie jest prawdą. Przy zgłoszeniu w kasie, że bilety kupuje opiekun takiej osoby dla niej i dla siebie - jej opiekuna, kasjerka odpowiada, że taki zakup trzeba zgłaszać wcześniej (kiedy 'wcześniej" - oczywiście nie wiadomo). Na stronie Teatru Rampa nie ma na ten temat słowa, jest za to zapewnienie, że Teatr wychodzi naprzeciw takim pokrzywdzonym przez los osobom i oferuje zniżki. Okrutny żart albo celowe wprowadzanie w błąd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX