"Ucho prezesa 2": W 18. odcinku detektyw Rutkowski ułożył włosy, a Prezes wydrukował Internet

Obejrzeliśmy 2. odcinek nowego sezonu "Ucha prezesa 2". W serialu pojawiły się nowe wątki.

Uwaga - poniżej znajdziesz kilka szczegółów  2. odcinka najnowszego sezonu "Ucha prezesa". Jeśli nie chcesz ich znać do czwartkowej emisji na Youtubie - nie czytaj dalej!

W odcinku zatytułowanym "Bez żadnego trybu" pojawiło się kilka nowych wątków, po raz kolejny zmieniła się też lokalizacja. Na wstępie Bartłomiej Misiewicz przyszedł do Prezesa i przeprosił na kolanach, jednak ten pozostał nieugięty i (znów) odesłał go do domu. Po chwili zaczął czytać... wydrukowany Internet!

18 odcinek ucho prezesa18 odcinek ucho prezesa fot. Showmax, mat. prasowe

Rozbawił nas także Detektyw Rutkowski, który wkroczył w sejmowe kuluary w okularach przeciwsłonecznych i z nienaganną kwadratową fryzurą. W odcinku nie zabrakło Witolda Waszczykowskiego oraz Antoniego Macierewicza - Minister Wojny opowiedział, jak zwykli ludzie pomogli mu wydostać się z rowu.

18 odcinek Ucho prezesa18 odcinek Ucho prezesa fot. Showmax, mat. prasowe

Podczas rozmowy ministrów z Prezesem do Gabinetu niespodziewanie zadzwonił ojciec Dyrektor - jednak rozmowa telefoniczna zamieniła się w audycję radiową, a Macierewicz przedstawił się jako "radiosłuchacz". Nie mogło zabraknąć także pytania o komisję smoleńską, która podobno jest "coraz bliżej prawdy".

Prezes wychodzi z gabinetu przy Nowogrodzkiej

W nowym sezonie “Ucho prezesa” doczekało się kilku lokalizacji. Do tej pory wydarzenia serialu koncentrowały się na dwóch pomieszczeniach - gabinecie samego Prezesa i przedsionku, w którym urzędowała Pani Basia. To uległo zmianie - akcja przeniosła się m.in. do Sejmu.

"Ucho prezesa" dostępne też na Youtubie

Bez zmian pozostaną zasady emisji nowych odcinków. Premierowy epizod będzie można obejrzeć odpłatnie na serwisie ShowMax w czwartki, kilka dni później za darmo na YouTubie. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji nowego sezonu "Ucha prezesa":

- odcinek 17. - od 7.09 na showmax.com i od 14.09 na YT,
- odcinek 18. - od 14.09 na showmax.com i od 21.09 na YT,
- odcinek 19. - od 21.09 na showmax.com i od 28.09 na YT,
- odcinek 20. - od 28.09 na showmax.com i od 5.10 na YT.
- odcinek 21. - od 5.10 na showmax.com i od 12.10 na YT,
- odcinek 22. - od 12.10 na showmax.com i od 19.10 na YT,
- odcinek 23. - od 19.10 na showmax.com i od 26.10 na YT,
- odcinek 24. - od 26.10 na showmax.com i od 2.11 na YT,
- odcinek 25. - od 2.11 na showmax.com i od 9.11 na YT,
- odcinek 26. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,
- odcinek 27. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,
- odcinek 28. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

"Ucho prezesa" 18. odcinek - czy warto?

W najnowszym odcinku "Ucha prezesa" sporo się dzieje. Na pewno warto zobaczyć go dla Rutkowskiego - aktor odgrywający rolę detektywa wygląda zupełnie jak oryginał. Poza tym Robert Górski z każdym odcinkiem coraz bardziej przypomina Prezesa - jego długie przerwy między słowami, barwa głosu i naburmuszony wyraz twarzy nie przestają nas bawić. Jednak w tym odcinku najbardziej spodobał nam się Macierewicz, który pokazał wiele emocji i nowego przyjaciela. Czyżby zapomniał o Bartłomieju?

18. odcinek "Ucha prezesa" będzie dostępny na Youtubie 21 września.

Więcej o:
Komentarze (28)
"Ucho prezesa 2": W 18. odcinku detektyw Rutkowski ułożył włosy, a Prezes wydrukował Internet
Zaloguj się
 • Marko Markus

  Oceniono 19 razy 17

  Pierwszy odcinek był świetny, tak powinien być pokazany prezesik od pierwszego sezonu. Kaczyński to nie jest miły starszy pan wcinający landrynki i popijający herbatę ze szklanki. To osobnik o zapędach dyktatorskich, żądający władzy absolutnej i ślepego posłuszeństwa

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 10 razy 10

  Co Prezes zrobił z internetami? Raczej co internety zrobiły z Prezesem. Wygląda na to, że go trochę zreformowały.

 • uwielbiam_maliny

  Oceniono 7 razy 7

  Się zastanawiam, dlaczego tak czekamy na kolejne odcinki, co pokażą nowego? Ale przecież to już było i znowu to się właśnie dzieje! Przerażające jest, że nic z tym nie robimy. Bo co, bo historia i tak oceni? Kabaret, to kabaret, a taki, co mu władza pozwala na scenki, tym bardziej. Pomyślmy, bo obudzimy się kiedyś i już nic nie da się zmienić.

 • Harald Wessling

  Oceniono 8 razy 4

  Obejrzałem odc. 17 i zrobiło się tak jakoś... mrocznie, nieprzyjemnie, zbyt poważnie. Powiało grozą. „Ucho...” zrobiło się zbyt serio i zamiast mnie jak do tej pory odprężyć jeszcze bardziej mnie spięło. A było tak fajnie :(

 • dadelog

  Oceniono 1 raz 1

  Rutkowski wypisz, wymaluj Duke Nukem :D

 • je2bny

  Oceniono 17 razy -7

  Polski sfilcowany idiota - robi sam z siebie idiotę.

 • tomaszursynow

  Oceniono 26 razy -20

  Może na Czerską się też akcja przeniesie z Michnik zgrzytającym zębami. Jak przychodzi Soros.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 51 razy -23

  Czy nadal ten serial, robiony na pisowskie zlecenie, gloryfikuje prezesa, a członków opozycji pokazuje jako bandę nieporadnych przygłupów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX