''Ucho prezesa 3'': w 4. odcinku Prezesa odwiedza Leszek [ZOBACZ U NAS]

''IV RP/II PRL'', czyli 4. odcinek ''Ucha prezesa 3'' właśnie został udostępniony na Youtubie.

Tworzyć opozycję w Polsce nie jest łatwo i wiedzą o tym członkinie Nowoczesnej. Katarzyna, Joanna i Kamila spotkają się u fryzjera i z głowami w suszarkach omawiać będą sprawy swojej partii. A trzeba wiedzieć, że bez Ryśka nie jest to już to samo miejsce. Wprawdzie władzę przejęły kobiety, ale co im z rządzenia, kiedy nie mają pieniędzy? Muszą znaleźć na to antidotum.

Co porabia teraz Ryszard? Były lider własnej partii nie zamierza się poddać. Już szuka nowego rozwiązania, już zastanawia się, jaki ruch założyć, by nie pójść na dno, już snuje nowy plan. Ale Ryszard ma też (albo tak mu się wydaje) przyjaciela. To Grzegorz, który nie tylko wywęszy w Nowoczesnej, jak sobie radzą bez Ryśka, ale i wesprze kolegę w trudnej chwili.

Ucho prezesa 3 odcinek 4Ucho prezesa 3 odcinek 4 fot. Showmax Polska, kadr Youtube

Tymczasem prezesa odwiedzi niespodziewany gość. Leszek kilka lat temu wycofał się z polityki i żyje sobie trochę w cieniu. Nie to co kiedyś. Przed laty działał w PZPR, później w SLD, przez chwilę był nawet premierem Polski. Leszek długo tęsknił za Polską przed 1989 rokiem, ale przestał. Prezesowi przyjdzie pogratulować. I złożyć pewną dziwną zdawać by się mogło propozycję.

Kiedy Leszek knuje z prezesem, lewica próbuje się zjednoczyć. Najbardziej chce tego Barbara. Musi tylko namówić Adriana, Włodka i feministki.

Ucho prezesa 3 odcinek 4Ucho prezesa 3 odcinek 4 fot. Showmax Polska, kadr Youtube

Zobacz 4. odcinek ''Ucha prezesa 3'':

 

Odmieniony 3. sezon ''Ucha prezesa''

Trzeci sezon "Ucha prezesa" musiał dostosować się fabularnie do rzeczywistych wydarzeń w kraju. Rekonstrukcja rządu trochę pomieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy- powiedział Robert Górski.

- W nowym sezonie Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem! - dodał Mikołaj Cieślak.

Co się wydarzy w nowym sezonie "Ucha prezesa"?

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

W nowym sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

"Ucho prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Nowe odcinki trzeciego sezonu ''Ucha Prezesa'' będą pojawiać się w serwisie Showmax w czwartki o godz. 20, trzy dni później (niedziela) trafią do naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube będą pojawiać się się tydzień po premierze, czyli w kolejny czwartek. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI WSZYSTKICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ >>

Więcej o:
Komentarze (15)
''Ucho prezesa 3'': w 4. odcinku Prezesa odwiedza Leszek [ZOBACZ U NAS]
Zaloguj się
 • sidamo

  Oceniono 6 razy 6

  Dobra gra aktorow,pan Rysio,Kamila i inni super,czekam na nastepne odcinki,cala prawda o polskim piekielku...

 • pix_d

  Oceniono 5 razy 5

  Leszek u Jarka - jak komuch z komuchem. PZPR z PiS! Ręka w rękę! Piękne!

 • stanislaw.sk

  Oceniono 2 razy 2

  @pix_d
  Leszek u Jarka, bo bliźniak poznał zaświaty i chciał ostrzec, co w piekle go czeka za jego kłamstwa smoleńskie i całokształt.
  Grzeszący z uporem człowiek zupełnie świadomie nie chce znać tej drogi do domu Ojca. Chodzi swoimi ścieżkami. Są to ścieżki egoizmu, na których wyczerpuje się duchowo, tracąc szansę na moc miłości, której nie zaznał i nie umie innym jej przekazać. Ścieżki te nie prowadzą do szczęśliwego celu, lecz można na nich znaleźć jedynie śmierć wieczną, a fałszywa pobożność wcale mu w życiu nie pomaga – wręcz przeciwnie: każdy obserwator z boku wie, że dominuje w niej wyrachowanie, a nie wiara.

 • Marek Bil

  Oceniono 2 razy 0

  Fajne są te wypowiedzi pisiowatych, po prostu nie są w stanie rozumieć i kojarzyć faktów, to nie na ich poziom ciemnego ludu.....

 • Jacek Kotowski

  Oceniono 1 raz -1

  Nie u Was tylko na youtube możecie sobie obejrzeć. Wszystko, czego się człowiek dotknie, to u was ściema?

 • moler1

  Oceniono 7 razy -5

  pojawiło się więcej obiektywizmu, to i Ucho Prezesa zaczęło nadawać się do oglądania. W poprzednich sezonach było to żałosne.

 • citaobscura

  Oceniono 18 razy -6

  -=-=-=-=-=-=-=-
  oglądalność leci na twarz - pierwszą serię oglądało się z ciekawością
  powtarzane suchary nudzą niemożebnie.

 • komercyjny02

  Oceniono 10 razy -6

  Było w telewizji WP - w minioną niedzielę o godz. 20:00. Cztery dni temu. Też mi nowość.

  No ale jak się Gazeta Telewizyjna obraziła na Bogu ducha winną WuPe i nawet nie drukuje jej repertuaru . . .

 • jndy

  Oceniono 23 razy -7

  Ucho Prezesa 3 ? Po prostu nudne. Atrakcyjna początkowo formuła programu się wyczerpała. Należy albo radykalnie zmienić, albo zakończyć tak szybko jak się uda. Adrian się ucieszy, że nie wróci do przedpokoju, ani nie będzie w programie kpin z jego nart, niezłomności itd.
  Trzeba mieć nadzieję, że Górski wymyśli coś na miarę posiedzeń rządu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX