''Ucho prezesa 3''. W 10. odcinku Janusz chce być prezydentem Warszawy [ZOBACZ U NAS]

Prezes musi zdecydować, który kandydat będzie najlepszy. A wybór jest spory.

10. odcinek "Ucha prezesa 3" nosi tytuł ''Na Warszawę!''Do Pani Basi przychodzi przedstawiciel żydowskiej rodziny, która przed wojną mieszkała w tym budynku. Wygląda na to, że wszyscy będą musieli się wynieść. Chyba, że prezes zapłaci dziesięciokrotną wartość kamienicy. To nieistotne, że budynek kamienicą wcale nie jest i został wybudowany już po wojnie - "ważne, że grunt jest przedwojenny".

Mariusz ma nowy telefon - kupił go dla chrześniaka, ale uznał, że jemu przyda się bardziej. Grzegorz jak zwykle knuje - tym razem przeciwko Hance - chce udawać, że jej nie zna.

'Ucho prezesa 3' odcinek Odcinek 10: Na Warszawę! Zobacz u nas'Ucho prezesa 3' odcinek Odcinek 10: Na Warszawę! Zobacz u nas fot. Showmax

Do gabinetu przychodzi Patryk, który chce zostać prezydentem Warszawy. Uważa, że są lepsi kandydaci, ale on też się nadaje, bo jest "nieludzko uczciwy i nie je byle czego".

To samo marzenie ma Janusz, który wysyła Mariusza po piwo i sam na sam z Prezesem omawia szczegóły swojej kandydatury. W swoim planie wyborczym ma m.in. zlikwidowanie maratonów i przejść dla pieszych:

- Ludzie mają rozum i nie trzeba im mówić, gdzie mają przechodzić przez jezdnie. Niech sami decydują.

Obejrzyj 10. odcinek "Ucha prezesa 3":

 

Odmieniony 3. sezon ''Ucha prezesa''

Trzeci sezon "Ucha prezesa" musiał dostosować się fabularnie do rzeczywistych wydarzeń w kraju. Rekonstrukcja rządu trochę pomieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy

- powiedział Robert Górski.

- W nowym sezonie prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem! - dodał Mikołaj Cieślak.

"Ucho prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Nowe odcinki trzeciego sezonu ''Ucha prezesa'' będą pojawiać się w serwisie Showmax w czwartki o godz. 20, trzy dni później (niedziela) trafią do naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube będą pojawiać się się tydzień po premierze, czyli w kolejny czwartek. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI WSZYSTKICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ >>

Więcej o:
Komentarze (11)
''Ucho prezesa 3''. W 9. odcinku Janusz chce być prezydentem Warszawy
Zaloguj się
 • ps11111ps

  Oceniono 4 razy 4

  Abelard Giza na Korwina!

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 1

  No w sumie. Korwin na Prezydenta Warszawy, bo Pisuary i Platfusy są dokładnie tak samo czerwone. Różnica jest tylko taka, że jedni są hipokrytami a drudzy są aroganccy.

  I nie ma co negować, że jedni i drudzy są czerwoni, bo 63% gospodarki jest własnością Skarbu Państwa. Komuna jak nic.

 • dar61

  0

  Widziałżech, trzyma poziom.

  ***
  Po '...Chyba, że prezes...' zwątpiłem, że to dział KULTURA, Redakcjo.
  Niechże autor tych słów zerknie dla nauki tu:
  h t t p : //so.pwn.pl/zasady.php?id=629776

 • Black Swan

  Oceniono 6 razy -4

  Poparłbym Korwina z jego planem dla Warszawy bo to bardzo prosty plan zawarty w jednym zdaniu; " 3,14dolcie się wszyscy... Od dziś; troszczycie się sami o siebie..."

 • scyplon_afrykanski

  Oceniono 13 razy -5

  Podrzędny serial komediowy w dziale Kultura?

 • domektomek

  Oceniono 10 razy -8

  Ucho prezesa to news na pierwszą stronę Gazety.
  Na równi z niezwykle skąpymi wiadomościami ze świata.
  Cenisz dobre dziennikarstwo????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX