"Avatar 2" - nowe szczegóły na temat filmu. Zoe Saldana już zakończyła zdjęcia do sequeli

James Cameron zdradził, że kręci jednocześnie aż cztery sequele, a od pierwszego klapsa na planie minęło już 130 dni. Reżyser ujawnił też szczegóły, które zaciekawią każdego fana "Avatara".

Fani "Avatara" czekali na tę wiadomość od lat. Jak podaje portal Cinemablend.pl, prace na planie kolejnej części tego wizualnego widowiska trwają na dobre. Co ciekawe, James Cameron ujawnił, że od pierwszego klapsa minęło już 130 dni, a jedna z głównych aktorek, Zoe Saldana, zakończyła już nagrywanie swoich partii.

James Cameron o "Avatarze 2"

W tym tygodniu odbyła się konferencja CineEurope, w trakcie której James Cameron zaprezentował krótkie wideo, w którym przedstawił szczegóły pracy nad kolejną częścią "Avatara". Jak się okazuje, tym razem znacząca w filmie będzie woda.

Avatar 2 będzie podróżą do nigdy wcześniej nie widzianych części Pandory. Jak widać za moimi plecami, woda będzie stanowić bardzo ważną część filmu. Duża jego część będzie się toczyć pod jej powierzchnią.

Ale to nie wszystko. Cameron myśli przyszłościowo i już teraz nagrywa sceny także do trzeciej części filmu! Zapowiada także, że na "trójce" się nie skończy. James ma świadomość tego, że dla aktorów jest to ogromne wyzwanie i niełatwe zadanie.

Jednego dnia pracujemy nad scenami do drugiej części, a następnego do trzeciej. - ujawnił. 

Wszystko wskazuje na to, że fanów "Avatara" czekają długie lata spędzone na Pandorze z tamtejszą społecznością.

"Avatar 2" - kiedy premiera?

Premiera "Avatara 2" jest datowana na grudzień 2020 roku. "Avatar 3" wejdzie do kin rok później. Kolejne dwie części zadebiutują w grudniu 2024 roku i w grudniu 2025 roku.

Cieszycie się?

KS

Na co do kina w czerwcu? "Zimna wojna" z Cannes, "Jurassic Park 5" i miłosna historia Pablo Escobara


 

Więcej o:
Komentarze (35)
Powstaje Avatar 2. James Cameron zdradził szczegóły dotyczące filmu
Zaloguj się
 • kuserek

  Oceniono 18 razy 16

  Dochody z filmu Avatar finansują prace naukowe na dnie oceanów. To swoisty wyjatek połaczenia show biznesu i naukowców.

 • bosman64

  Oceniono 28 razy 14

  Mam tylko nadzieje że powstanie wersja 3D. A co do robienia kasy to dzieł Camerona przynajmniej nie trzeba dofinansowywać, jak niektórych naszych narodowo- smoleńskich gniotów.

 • shtalman

  Oceniono 8 razy 8

  Avatar II jest inspirowana świetnym filmem "Smoleńsk". Bliźniak operatora Avatara nagle ożywa i zabiera z sobą ekipę w podróż na cmentarz Navis, niestety pijany pułkownik zmusza pilota do lądowania w niekorzystnych warunkach i wszyscy giną. Drugi bliźniak oszalał i powziął decyzję zasadzenia palmy upamiętniającej na Home Tree wbrew woli mieszkańców. Przez to podzielił społeczeństwo Navi i po 96 miesiącach demonstracji tę palmę posadził. Po niefortunnym przelocie na swoim Toruku, zeskakując zniszczył sobie kolano i udał się na długie leczenie.

 • g.lesio

  Oceniono 22 razy 6

  Awatar pod względem widowiskowości nie miał chyba wcześniej konkurenta bo sceny z filmu były wręcz niesamowite. Ciekawe czy uda się to zrobić w kontynuacjach bo będzie to naprawdę trudne.A że fabuły praktycznie nie było to w tym filmie dla widza nie miało znaczenia - liczył się jedynie obraz.

 • ambion2015

  Oceniono 8 razy 2

  Ciekawe jest czy dożyjemy do dnia premiery kolejnej części...

 • norbertrabarbar

  Oceniono 14 razy -2

  Fabularna łopatologia na poziomie bajek Disneya
  - idealne żeby zabrać dziecko do kina.

 • nighthawk00

  Oceniono 11 razy -3

  papyrus....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX