Serialowa Sansa z "Gry o tron" zrobiła sobie wymowny tatuaż. Widzowie są pewni, że to spoiler serialu

Sophie Turner, czyli Sansa Stark z "Gry o tron" zrobiła sobie tatuaż, który nawiązuje do serialu. Fani wychwycili spoiler ostatniego sezonu.

"Gra o tron". Fani serialu na ostatni sezon muszą poczekać jeszcze dobry rok. Twórcy produkcji zwykle pilnują, by żadne informacje o fabule nie dostały się do mediów. 

Wygląda jednak na to, że rąbka tajemnicy uchyliła Sophie Turner, która wciela się w postać Sansy Stark. Obecna "Królowa Północy" zrobiła sobie tatuaż na nadgarstku. Przedstawia on wilka, a pod nim widnieje napis "The pack survives" co w polskim tłumaczeniu oznacza "Stado przetrwa"

 

Większość fanów serialu twierdzi, że zapowiada to przetrwanie jej rodu, którego znakiem są wilki. Jaka jest prawda? Na tę informację będziemy musieli poczekać chyba do finałowego odcinka.

MM

Więcej o:
Komentarze (7)
Sophie Turner, czyli Sansa z "Gry o tron" zrobiła sobie wymowny tatuaż. To spoiler?
Zaloguj się
 • e.olsen

  Oceniono 10 razy 10

  > zrobiła sobie tatuaż na nadgarstku.

  Na NADGARSTKU??? Ech, gimbaza....

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 1 raz 1

  Qła mam nadgarstek w złym miejscu, da się to jakoś naprawić?

 • patatajmiauhau

  0

  A ten wilk „Grając w tym Tronie” to wystawia głowę czy też w ceramicznych czeluściach się chowa, i jak ci on reaguje, gdy ktoś do „Gry” przystąpi ? Odgryza ?

 • Oceniono 2 razy 0

  Podpowiadam specjalistom od angielskie za 99gr- wolf pack to wataha. W GoT są wilkory, ale to akurat niewiele zmienia w tym przypadku

 • pinup

  Oceniono 4 razy -4

  bardzo brzydki tatuaz. totalna amatorszczyzna.

 • dojcze_kabana

  Oceniono 7 razy -7

  Kto? Skąd? O kulturwa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX