Polacy odsprzedają darmowe bilety na spotkanie z Davidem Attenborough. "Jest oburzony"

Sir David Attenborough już za kilka dni przyjedzie do Warszawy na spotkanie z fanami. Jak informował organizator, ujęty pozytywnym odzewem sam wystąpił z propozycją zorganizowania dodatkowych spotkań w 2020 roku. Niestety, na wieść, że niektórzy próbują odsprzedać bilety, poprosił, by do odwołania wstrzymać rezerwacje na przyszłoroczne spotkania.

Spotkanie z podróżnikiem, biologiem i znanym narratorem wielu filmów przyrodniczych ma odbyć się w Centrum Nauki Kopernik 11 grudnia - tu rejestracja wymagana mimo darmowego wejścia na spotkanie przebiegła bez problemów. Zresztą David Attenborough sam monitorował proces.

David Attenborough w Warszawie. Rejestracja zakończyła się oskarżeniami

"Ujęty pozytywnym odzewem sam wystąpił z propozycją zorganizowania dodatkowych spotkań w 2020 roku, a my przyjęliśmy ją z ogromnym wzruszeniem i wdzięcznością, ciesząc się, że większa liczba osób będzie miała szansę poznać tego niezwykłego człowieka. Nie dość na tym – to Sir Attenborough namówił Jane Goodall, swą serdeczną przyjaciółkę, by również zdecydowała się na wizytę w Polsce" - piszą organizatorzy, wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Niestety, przy rejestracji na przyszłoroczne spotkanie ze znaną badaczką naczelnych, było tak dużo chętnych, że padły serwery. Z kolei część z tych osób, którym udało się zdobyć darmowe wejściówki, postanowiła na nich zarobić. Na stronie utworzonej na Facebooku pojawiło się oświadczenie, w którym organizatorzy zapewniają, że choć nie mieli wpływu na awarię systemu, starali się reagować na bieżąco i stąd m.in. decyzja o wstrzymaniu wszystkich rejestracji, o czym poinformowali zainteresowanych "najszybciej jak się dało".

Dalej czytamy: "Nasze działania spowodowały lawinę nieprzyjemnych komentarzy, w których pojawiły się oskarżenia o nieuczciwość, kumoterstwo i nieudolność. Dlatego Sir David upoważnił nas do przekazania Państwu, że jest mocno przygnębiony całą sytuacją. Trudno mu zrozumieć falę hejtu, która wylała się na organizatorów działających ściśle wg wytycznych jego i Jane Goodall".

Jest również oburzony faktem, iż pewne osoby, którym udało się zarejestrować, oferują odsprzedanie biletu za grube pieniądze... W związku z tym poprosił nas, byśmy do odwołania wstrzymali jakiekolwiek rezerwacje na przyszłoroczne spotkania. Ma nadzieję, że niebawem emocje opadną, bo bardzo się cieszył na spotkania z polskimi fanami. Jane Goodall jest równie zasmucona i podpisuje się pod słowami swego przyjaciela.

David Attenborough miał ponownie przyjechać na spotkanie z fanami w warszawskim Centrum Nauki Kopernik 20 lutego 2020 roku.

Więcej o:
Komentarze (32)
Polacy odsprzedają darmowe bilety na spotkanie z Davidem Attenborough. "Jest oburzony"
Zaloguj się
 • 2.joana

  Oceniono 45 razy 41

  Sir David jeszcze nigdy nie robił filmu o tak specyficznym biotopie, jakim jest polskie piekiełko!

 • biesczad1

  Oceniono 45 razy 35

  Jeden obrzygał hotelowy pokój, drugi kręci lody na darmowych wejściówkach - narodowa husaria w natarciu!!!

 • elq_1

  Oceniono 22 razy 22

  Najlepszy i najbardziej kompetentny przewodnik po tajemnicach przyrody!
  Szkoda żem już starzec i nie mam siły by pojechać na spotkanie z Nim!

 • mer-llink

  Oceniono 12 razy 12

  Uważam, ze czepiacie się bezpodstawnie. To tylko dowód zdolności prognostycznych Wolskiego Narodu.
  Suweren musi sobie dorobić do 500+.
  Bo niedługo wzrost akcyzy, więc zdrożeje napój, którym się Suweren ubogaca.

 • aldealmi

  Oceniono 16 razy 10

  Polak - mendą świata...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 15 razy 9

  Taka Wolska!

 • rabbitt

  Oceniono 14 razy 8

  Ta pani od naczelnych ma robić film na Podkarpaciu,o PiSSiorach i ciemnym ludzie !

 • aa1000

  Oceniono 12 razy 8

  A po ile są wejściówki na spontaniczne spotkania z prezesem i premierem tysiąclecia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX