Jej film spodobał się w USA, teraz gra w serialu Netfliksa! Michalina Olszańska jako Pola Negri [WIDEO]

Michalina Olszańska - to nazwisko coraz częściej słyszymy nie tylko w Polsce. Teraz z kolejnego powodu - zagrała w międzynarodowym serialu "Clash of Futures - 18", który pokaże m.in. Netflix.

Aktorka, której "Córki dancingu" spodobały się wielu amerykańskim krytykom po tym, jak film trafił do dystrybucji kinowej w USA, wcieliła się w gwiazdę niemego kina w ośmioodcinkowym fabularyzowanym serialu dokumentalnym.

Olszańska to zaledwie 25-latka, która w tym roku zdobyła Czeskiego Lwa dla najlepszej aktorki za film "Ja, Olga Hepnarova". W jej filmografii znalazła się też rola w polsko-amerykańskiej koprodukcji "Imperfect Gentleman", dramatu, którego premiera jest zaplanowana na przyszły rok.

Pola Negri i Rudolf Höss

Kolejne odcinki "Clash of Futures – 18" mają przybliżyć widzom historie ważnych postaci dwudziestolecia międzywojennego, m.in. Rudolfa Hössa (komendanta obozu koncentracyjnego Auschwitz) czy May Picqueray (francuskiej anarchistki i antywojennej aktywistki). Wśród nich znalazło się miejsce właśnie także dla Apolonii Chałupiec, która jako Pola Negri zdobyła w Hollywood sławę i miano symbolu seksu.

Matkę Negri, Eleonorę Chałupiec, zagrała Małgorzata Zajączkowska.

Na razie trwają zdjęcia, a premiera serialu, który produkuje 15 stacji telewizyjnych z Europy i USA, jest zaplanowana na 2018 rok. Produkcję pokażą m.in. Netflix i ARTE.

Zobacz także
Komentarze (7)
Jej film spodobał się w USA, teraz gra w serialu Netfliksa! Michalina Olszańska jako Pola Negri [WIDEO]
Zaloguj się
 • lech2011

  Oceniono 7 razy 7

  Michalina, jesteśmy z tobą

 • bylyfyzytsyf666

  Oceniono 4 razy 2

  Super! Oby tak dalej, dziewczyno! :)

 • edwardsford101

  Oceniono 2 razy 0

  Ona występuje w produkcjach USA, a jej ojciec Aleksander Jabłonowski za kopiejki występuje na youtube dla "sumienia narodu" i wychwala rosyjskich carów.

 • maly_zlosliwiec

  0

  A rola w Matyldzie to co ?
  Swietna byla.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 6 razy -4

  zwiastun wygląda bardzo amatorsko.

 • cezar85

  Oceniono 12 razy -10

  litości kuwra

  gdyby miała zagrać tinę turner, to bym zrozumiał to szczytowanie plotka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX