;

"Gra o tron": Co wydarzy się w ostatnim odcinku 7. sezonu? Te zdjęcia zdradzają więcej niż zwiastun

"Gra o tron" kończy się za kilka dni. Tymczasem HBO pokazało zdjęcia z 7. odcinka 7. sezonu. Co zobaczymy w finale?

"Smok i Wilk" - pod takim tytułem zobaczymy w najbliższy poniedziałek ostatni odcinek 7. sezonu "Gry o tron". Czeka nas wielki finał, choć fani zastanawiają się, czy twórcom uda się przebić poprzedni odcinek, w którym [UWAGA, SPOILER] nieumarli przejęli jednego ze smoków Daenerys. HBO podgrzewa atmosferę i pokazuje zdjęcia, które zdradzają odrobinę więcej, niż sam zwiastun.

Finał 7. sezonu "Gry o tron"

Ostatni odcinek będzie najdłuższm ze wszystkich w całej historii serialu - twórcy dadzą nam aż 80 minut rozrywki. Dowiemy się, czy Jon Snow zdoła zebrać wszystkich z Westeros do walki z wrogiem całego kontynentu.

Na zdjęciach z następnego odcinka zobaczycie właściwie wszystkich najważniejszych bohaterów, prócz... Daenerys. Czy smocza królowa pojawi się w ogóle w poniedziałek na ekranach teledzów na całym świecie? Fani oczywiście snują już teorie spiskowe, jakoby Dany [UWAGA SPOILER] załamała się po śmierci Viseriona, i teraz jedynym Targaryenem, który jakkolwiek się będzie liczył w rozgrywce, zostanie Jon Snow.

Arya to druga wielka nieobecna zwiastuna i zdjęć. Fani mają pewną teorię co do tego, kto kogo rozgrywa w Winterfell - czy głównym graczem jest Littlefinger, czy jednak siostry Stark. Zdecydowanie więcej sympatii zdobywają w tej rywalizacji siostry, które wreszcie po tylu sezonach i odcinkach spotkały się w swoim rodzinnym domu. Być może lekko uśmiechnięta Sansa wie już o Littlefingerze coś, czego nie wie jeszcze on sam? I jaką rolę odegra w tym wszystkim wszystkowidzący Bran?

Fani wieszczą też bardzo krwawe zakończenie ostatniego odcinka 7. sezonu. W wyścigu o trofeum "najkrwawszej śmierci serialu" na prowadzenie wysuwają się Cersei oraz brat Ogara - Góra. Choć ten ostatni nie pojawił się w zwiastunie, na fotografiach widać go. Poza tym wielokrotnie zapewniano, że widziano go też na planie zdjęciowym w okolicach, w których kręcono ostatni odcinek. Czy to zapowiedź "Cleganbowl", czyli pojedynku braci Clegane?

Kiedy będzie 8. sezon?

Na finał finałów - ostatni sezon - twórcy każą nam jeszcze długo poczekać. Pierwsze informacje o ostatnim sezonie były takie, że premiera odbędzie się w czerwcu 2018 roku. Teraz jednak wiadomo już, że same zdjęcia najprawdopodobniej potrwają aż do sierpnia 2018 - jeśli nie dłużej.

Zanim jednak nadejdzie 8. sezon, zanim też nadejdzie finał 7. sezonu, ZOBACZCIE ZDJĘCIA i przygotujcie się mentalnie na poniedziałkową ucztę telewizyjną!

Quizy. Na pewno wiesz, który to bohater serialu ’’Gra o tron’’? Rozwiąż nasz quiz
1/15Kim jest ta postać z serialu Gra o tron?
Zobacz także
Komentarze (30)
"Gra o tron": Co wydarzy się w ostatnim odcinku 7. sezonu? Te zdjęcia zdradzają więcej niż zwiastun
Zaloguj się
 • silthor

  Oceniono 21 razy 9

  Piszecie, że na zdjęciach jest Arya. Na tych, które pokazaliście, Aryi nie ma. Piszecie, że na zdjęciach nie ma Góry. Tymczasem Sir Robert Strong (dawniej Gregor "Mountain" Clegane) jest widoczny na co najmniej jednym zdjęciu...

 • mgolebie

  Oceniono 8 razy 4

  Przewiduję #epicboatsex

 • typowy_wyborca_pisu

  Oceniono 16 razy 2

  Littlefinger zostanie zabity przez Aryę, a Night King stopi mur przy pomocy smoka.

 • el.commendante

  Oceniono 17 razy 1

  SPADÓWA spojlerzy!

 • mariohudds

  Oceniono 2 razy 0

  W 15 minucie przyleci Han Solo na MF i zrobi porządek.

 • radgalez

  Oceniono 6 razy 0

  - Sansa sentences Littlefinger to death, which Arya carries out.
  - Meeting at the dragonpit with basically everyone. They demonstrate the reality of the white walkers and it terrifies Cersei (apparently the Mountain[or the Hound] chops up the wight and it keeps moving, Jon shows them the only way to kill it is with dragonglass or fire). She tells them she will send forces to help defeat the undead, but admits to Jamie she was lying. She wants the undead to clear out as many of her enemies as possible. Disgusted, Jamie begins to ride North. Likely happens episode 7. (Cersei, Tyrion, Dany, Jon, Jorah, Varys, Messandei, Qyburn and The Mountain all filmed together at Italica! WotW has confirmed the scene involves bringing a wight into the Dragonpit as proof of the White Walkers.)
  - Tyrion takes a moment to talk to Cersei alone after the Dragonpit parlay.
  - Cersei awakens in a bed soaked with blood. The general consensus is that she miscarries.
  - Sam and Bran figure out Jon's heritage. He is apparently a legitimised Targaryen named "Aegon".
  - Jon and Dany have sex for the first time on a boat headed North.
  - The Wall falls at the end of the episode. The Night King attacks the Wall with the reanimated Viserion. He now breathes blue flame.

 • baramboo

  Oceniono 11 razy -3

  Mam to,w du pie

 • cezaryk

  Oceniono 24 razy -4

  To trochę żenujące, że cały dział Kultura na stronie głównej Gazety okupuje jeden serial.
  Nie czujecie zażenowania?
  Bo ja nie chcę mieć nic wspólnego z takimi kulturzystami.

 • oryntagon

  Oceniono 21 razy -9

  Mam pytanie do osób, które czytały książkę.
  Czy 7 sezon cały czas jest kręcony na podstawie książek Martina?
  Strasznie się ten serial zmienił, nowego sezonu nie da się oglądać, zakończyłem na 2 odcinku.
  Stał się przesiąknięty absurdami, feministycznymi głupotami i pustymi frazesami.
  Ciężko mi uwierzyć, że to pisał ten sam autor. Dlatego pytam, czy to czasem nie jest radosna twórczość scenarzystów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane