"Ucho prezesa": Nowy odcinek już dzisiaj! Co trzeba wiedzieć przed premierą 2. sezonu?

Do obsady 2. sezonu "Ucha prezesa" dołączył Andrzej Seweryn. Ale to nie koniec niespodzianek. Jesteście gotowi na dzisiejszy odcinek?

"Ucho prezesa" powraca! W czwartek na platformie Showmax pojawi się pierwszy odcinek 2. sezonu. Już w poniedziałek będzie można obejrzeć go na Youtubie. Twórcy serialu zapowiadają, że nadchodząca seria będzie pełna niespodzianek.

Pierwszą z nich jest pojawienie się w obsadzie Andrzeja Seweryna. Aktor, reżyser teatralny i dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie wcieli się w postać Jarosława Gowina. Zobaczymy też nowych aktorów, którzy zagrają m.in. ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, a także posła Stanisława Piotrowicza.

Stanisław Piotrowicz i Jarosław Kaczyński w SejmieStanisław Piotrowicz i Jarosław Kaczyński w Sejmie Fot. Sławomir Kamiński

- Zaprosiliśmy do udziału kilku bardzo znanych aktorów z tak zwanej najwyższej półki. Nie mogę zdradzić nazwisk. Liczymy na efekt zaskoczenia - zdradził "Presserwisowi" Mikołaj Cieślak, serialowy Mariusz i współtwórca serialu. Wiemy już, że jednym z nowych członków obsady będzie Andrzej Seweryn, jednak, jak wyznał Robert Górski, w serialu nie pojawią się już inni "wybitni aktorzy":

- Mamy wiele zgłoszeń od aktorów – wprost i bardziej zakamuflowanych. Jednak tak wybitnych aktorów jak Andrzej Seweryn na razie nie będzie na planie. Zazwyczaj unikamy zresztą rozpoznawalnych twarzy, by nie odciągały uwagi od specyfiki granej postaci - zdradził Górski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

You Tube /UchoPrezesaYou Tube /UchoPrezesa You Tube /UchoPrezesa

Co wydarzy się w 2. sezonie "Ucha Prezesa"?

"Ucho prezesa" niezmiennie będzie koncentrowało się na wydarzeniach politycznych. Zahaczy też o wątki, które wydarzyły się w czasie wakacji - m.in. o awanturę o sądy. Premierowy odcinek będzie nosił tytuł "Twarze, maski, mordy".

- Niestety, nie może być tak na czasie, jak byśmy tego chcieli. Boję się gwałtownych decyzji prezesa, które mogą sprawić, że odcinek będzie nieaktualny - przyznaje kabareciarz w rozmowie z Weekend.Gazeta.pl

Prezes wychodzi z gabinetu przy Nowogrodzkiej

Oprócz tego “Ucho prezesa” doczeka się nowych lokalizacji. Do tej pory wydarzenia serialu koncentrowały się na dwóch pomieszczeniach - gabinecie samego Prezesa i przedsionku, w którym urzędowała Pani Basia. To ulegnie zmianie - Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje - zdradza Mikołaj Cieślak.

You Tube /UchoPrezesaYou Tube /UchoPrezesa You Tube /UchoPrezesa

Serial będzie dostępny na Youtubie

Bez zmian pozostaną zasady emisji nowych odcinków. Premierę odcinków będzie można obejrzeć odpłatnie na serwisie ShowMax, kilka dni później za darmo na YouTubie. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu.

Premierowe odcinki będą udostępniane w każdy czwartek na platformie ShowMax, a w kolejny poniedziałek - na Youtubie.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Zobaczcie, jak wygląda "Ucho prezesa" od kulis:

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

"Ucho prezesa" emitowane od stycznia 2017 ma już ponad 100 milionów odsłon na YouTubie. Produkcję Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju polubili także politycy, w tym sam Jarosław Kaczyński.

 

"The Crown", sezon 2 teaser[HD], reż. Stephen Daldry, prod. Netflix

Więcej o:
Komentarze (9)
"Ucho prezesa": Nowy odcinek już dzisiaj! Co trzeba wiedzieć przed premierą 2. sezonu?
Zaloguj się
 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 17 razy 13

  Nie można zrobić kabaretu z tak odrażającej postaci jak prezes.

 • earthboundmisfit

  Oceniono 9 razy 9

  Cały ten rząd to kabaret. Materiał praktycznie sam się pisze.

  Motto powinno brzmieć "Ta historia byłaby bardzo śmieszna, gdyby nie była prawdziwa".

 • justas32

  Oceniono 9 razy 7

  Roberta Górskiego polubił sam Prezes Jarosław Kaczyński. Podobno Robert Górski już przygotowuje się do spektakularnego samobójstwa - tylko jeszcze o tym nie wie ...

 • Black Swan

  Oceniono 5 razy 5

  "Twarze, maski, mordy".

  pewnie będzie coś o najnowszej kiwce Prezesa dot. "buntu Adriana"... Prezes postanowił zrobić go bohaterem by przy jego pomocy móc oszukać ponownie naród za dwa lata bo chyba nikt nie wierzy, że ten jego opór wobec pomysłów PIS to faktycznie wynika z troski o ojczyznę.... To tylko ustawka dla idiotów, którzy w Adrianie maja zobaczyć siłę opatrzności...

 • mitoogorkach

  Oceniono 2 razy 2

  Wspolczuje temu narodowi, choc nie wiem czy powinienem w koncu sami sobie jestescie kowalami wlasnego losu. Rozgrzebywanie wojny, teczek, komuny i wreszcie powrot komuny do rzadow - to wasze dycyzje, polskich ludzi. Kon by tego nie zniosl. Zamiast do przodu, to Polska do tylu. Po ch... tu mieszkac? Placic podatki - na co? Albo na kogo? To nie ma sensu, nie ma sensu wogole inwestowac w tych ludzi, w Polakow.

 • lz5

  Oceniono 1 raz 1

  Idą w robienie z dziadziunia wariata. Słuszny kierunek.
  Może Szyszko znowu się pojawi, ostatnim razem miał genialne wejście.

 • darek638

  Oceniono 2 razy 0

  Nieprawdą jest, że na youtube są wszystkie odcinki.
  Nawet przed chwilą specjalnie sprawdzałem.
  Jak zacięło się tak ze 2 miesiące temu na 15, to
  do dzisiaj późniejsze odcinki tylko na showmax.

 • hubba_hubba

  Oceniono 7 razy -1

  "Ucho Prezesa" - stado idiotów i mędrzec (chociaż trochę dziwak), który gra nimi, jak chce. Może to i jest kabaret antypisowski, ale antykaczyński - na pewno nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX