"Ucho prezesa 2": W 25. odcinku Prezes udaje Piłsudskiego, a Andrzej jest Panem Kanapką [ZOBACZ]

Nowe "Ucho prezesa 2" właśnie zostało udostępnione na Youtubie. W 25 odcinku zatytułowanym "Gniazdo bocianie" Prezes będzie wybierał nowego premiera.

25. odcinek "Ucha prezesa 2" zaczyna się w gabinecie. Mariusz uważa, że to Prezes powinien zostać Jarosławem Mądrym Premierem Stulecia i że najbardziej ucieszyłoby to marszałka Piłsudskiego. W tym samym czasie do Pani Basi przychodzi Andrzej w przebraniu Pana Kanapki i próbuje nakłonić kobietę, żeby pracowała w Pałacu.

Ucho Prezesa odc. 25 - Gniazdo bocianieUcho Prezesa odc. 25 - Gniazdo bocianie fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

W gabinecie Prezes pyta Mateusza Morawieckiego, czy chciałby zostać premierem. Kiedy minister finansów zastanawia się nad propozycją, do Prezesa przychodzi ojciec Morawieckiego - Kornel.

- Jarek, mam prośbę. Weź go na tego premiera... -Tato, ja nie jestem już dzieckiem - protestuje syn. -Dla rodziców zawsze będziesz - odpowiada ojciec.

- Jak chłopaku, chciałbyś? - pyta prezes.

- Jak nie zrozumie, kijem nawet, żeby całe to abecadło rządzenia poznał - prosi Kornel Morawiecki.

Ucho Prezesa odc. 25 - Gniazdo bocianieUcho Prezesa odc. 25 - Gniazdo bocianie fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

Prezes obiecuje, że to przemyśli. Jednak po chwili odkrywa, że nikt nie będzie w stanie zastąpić Beaty.

- Nasza Beata to jest jednak polski krajobraz, pachnie polskim sianem, kościelną kruchtą, niedzielnym rosołem. Kiedy przymknę oczy, to widzę na jej głowie bocianie gniazdo. A na twojej głowie nie widzę nic - podsumował Prezes.

Wtedy Morawiecki zaczął recytować wiersz Norwida.

Zobacz 25. odcinek "Ucha prezesa":

 

"Ucho prezesa" co czwartek za darmo

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji kolejnych odcinków "Ucha prezesa":

- odcinek 26. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,

- odcinek 27. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

- odcinek 28. - od 30.11 na showmax.com i od 7.12 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Więcej o:
Komentarze (14)
"Ucho prezesa 2": W 25. odcinku Prezes udaje Piłsudskiego, a Andrzej jest Panem Kanapką [ZOBACZ]
Zaloguj się
 • wolf01

  Oceniono 12 razy 10

  U marszałka ten zakompleksiony zapluty karzeł to nawet do wybierania łajna spod Kasztanki by się nie nadawał teraz gdy jego wspierająca po cichu neonazistów partyjka doszła do władzy wychodzą jego kompleksy do małego palca u nogi nawet marszałkowi nie do rasta nie wspominając o politycznym pochowku brata miernoty obok zasłużonych dla Polski Polaków

 • i-tyle

  Oceniono 12 razy 4

  Proszę państwa. Czy "Ucho prezesa":

  1. odnosiło się do niejasnych związków pewnych członków PISu z Rosją Putina?
  2. ostro kpiło z jawnie bolszewickiego charakteru "dobrej zmiany"?
  3. odnosiło się do przeszłości najbardziej resortowego jak to tylko możliwe dziecka - Jarosława Kaczyńskiego, jego historii, historii jego rodziny?
  4. odnosiło się do jawnych oszczerstw i plucia nienawiścią z mównicy sejmowej "zamordowaliście go, jesteście kanaliami"?
  5. odnosiło się do całego przemysłu pogardy i nienawiści, który jest inicjowany przez PIS, radio, episkopat i tak dalej?

 • popis_musi_odejsc

  Oceniono 7 razy 3

  Mamy system feudalno-gangstersko-komunistyczno-wodzowski, gdzie wódz jest carem i bogiem.
  System został skopiowany z czerwonego systemu komunistycznego, z jego najpodlejsza cecha - ustawianie list wyborczych.
  Za komuny czerwoni ustawiali listy wyborcze Fronty Jedności Narodu, obecni wodzowie ustawiają swoje listy wyborcze. Mechanizmy są takie same- w biurach politycznych partii z decydującym wodzowskim, lub KCykowskim, głosem.
  Jednakże jest jedna różnica - czerwoni za gesty niezależności czy próby samodzielnego myślenia, wysłali takiego zawodnika do lochów, obecni wodzowie wyrzucają ze swoich pańszczyźnianych czworaków.
  Tusk, Schetyna, Pan Naczelnik, Petru, czy inni, nie ma różnicy, wszyscy robią to samo, i co najgorsze, ciemny naród kupił, ze są to demokratyczne praktyki.

 • japka_putina

  Oceniono 7 razy -3

  Jakiś strasznie na siłę i bez przekonania był ten odcinek.

 • yan57

  Oceniono 8 razy -4

  widzę że wrócił do ucha prezesa p. prezydent i to nie tylko w roli roli Adriana ale dużo gorzej bo do roli pana kanapki..i jeszcze ten opania co niechciał zagrać p. prezydenta KACZYŃSKIEGO ....ŻENUA.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX