''Ucho prezesa 3'': W 1. odcinku Donald flirtuje z Angelą, a Andrzej jedzie na narty [ZOBACZ U NAS]

W 1. odcinku trzeciego sezonu ''Ucha prezesa'' zobaczymy mnóstwo nowych bohaterów. Na szczęście nie zabraknie też Prezesa, Mariusza i Andrzeja.

Pierwszy odcinek nowego sezonu zatytułowano "Zęby Krokodyla". Akcja dzieje się tuż po rekonstrukcji rządu. Już na samym początku wściekły Antoni daje prezesowi reprymendę za to, co go spotkało. Jednak okazuje się, że samego zainteresowanego nie ma w gabinecie...

- To było podłe. Co za upokorzenie - płacze Antoni, a Mariuszowi robi się przykro. Zapewnia go, że jego dymisja nie była decyzją Prezesa, tylko Andrzeja i "trochę premiera".

Niestety w ostatniej scenie okaże się, że Andrzej "dzidziuś" także jest niewinny, a były minister obrony narodowej może liczyć tylko na siebie.

W odcinku pierwszy raz w historii serialu przenosimy się za granicę. W Brukseli czeka na nas ćwiczący na bieżni Donald (w tej roli Cezary Pazura) i Angela, która właśnie podpisała z Rosjanami umowę o gazociągu.

- Nie rozumiesz, że to osłabia mój kraj? - pyta Donald - No tak, ale wzmacnia mój - odpowiada mu Angela.

Ucho Prezesa - S03E01 - Zęby krokodylaUcho Prezesa - S03E01 - Zęby krokodyla fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

Okazuje się, że Donald dostał wezwanie na przesłuchanie w sprawie Amber Gold.

- Chcą mnie utopić - zwierza się.

- Mają w czym?

- Trochę tak, trochę nie - mówi Donald.

Na szczęście Angela ma znajomości i obiecała, że nie zostawi przyjaciela w potrzebie.

W 1. odcinku pojawia się także Ryszard Czarnecki, który wypowiada się w charakterystyczny dla niego sposób, oraz prowadząca Wiadomości TVP - Danuta Hołecka (w tej roli Małgorzata Ostrowska-Królikowska).

Ucho Prezesa - S03E01 - Zęby krokodylaUcho Prezesa - S03E01 - Zęby krokodyla fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

Zobacz 1. odcinek serialu ''Ucho prezesa 3'':

 

Odmieniony 3. sezon ''Ucha prezesa''

Trzeci sezon "Ucha prezesa" musiał dostosować się fabularnie do rzeczywistych wydarzeń w kraju. Rekonstrukcja rządu trochę pomieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy – powiedział Robert Górski.

- W nowym sezonie Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem! - dodał Mikołaj Cieślak.

Co się wydarzy w nowym sezonie "Ucha prezesa"?

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

W nowym sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

"Ucho prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Trzeci sezon "zrekonstruowanego" serialu zadebiutował 15 marca w serwisie Showmax, w niedzielę 18 marca o 20.00 pojawł się w naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube pojawił się dziś (22 marca), czyli tydzień po premierze. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI POPRZEDNICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ > > >

Więcej o:
Komentarze (53)
''Ucho prezesa 3'': W 1. odcinku Donald flirtuje z Angelą, a Andrzej jedzie na narty [ZOBACZ U NAS]
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 36 razy 26

  Trolle coś niemrawo wierzgają, nie ma przekazu, a improwizacja leży. Głowa to góry, zawsze można napisać coś o bulu, szogunie i chyżym ruju ;)

 • pix_d

  Oceniono 22 razy 20

  Cały odcinek średni na jeża. Na szczęście jest Danka z wiadomościami w stylu jak za "najlepszych czasów" Dziennika Telewizyjnego TVP. Szkoda, że jej nie dali kimona bo byłaby jak żywcem wyjęta z KRLD TV.

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 33 razy 17

  Ojej, Cezary Różąniec Pazura wystąpi. PiS-owski lizus Górski zapomniał o roli dla ojca Tadeuszka. Ocieplanie wizerunku idzie pełną parą.

 • who_cares

  Oceniono 16 razy 14

  Zamykają wujka w szafie .... bidulek do jesienie 2019 tam przesiedzi ....

 • mc_ras

  Oceniono 21 razy 13

  Polski widz woli oglądać całkiem nieśmiesznego Pazurę zamiast całkiem śmieszne SNL. "Senatorowie PiS argumentowali poprawki do Prawa Łowieckiego o udziale dzieci w polowaniach tym, że mordowanie zwierząt bez dźwięku płaczu dzieci, to już nie to samo..."

 • mr.powers

  Oceniono 20 razy 12

  Gorszego wyboru niz Cezary P. chyba nie bylo. Niestety, strzal w stope.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 12 razy 10

  A to widzę i Czaruś "krucjata różańcowa na granicach, botox" Pazura się załapał...
  Czyli że seria będzie się powoli zbliżać poziomem do takich kultowych już produkcji jak "korona, chrzanienie o dudzie Maryni, królów"

 • 3-kuleczka

  Oceniono 13 razy 9

  panie Robercie !,... odnosze wrażenie że mięknie panu rura , jeszcze troche a postacie pana stana sie miłe i przyjazne i,... zafauszowane
  Czyżby chciał pan panie Górski przypodobac sie władzy? Co tam robi pazura, specjalista od odmawiania różańca i włazidoopek pisu?
  Nie tylko moje sa takie odczucia, nie podoba mi sie to, traci sens i zle świadczy o Panu, prawda?
  Dlatego nie będe juz tego oglądał

 • dert4

  Oceniono 11 razy 9

  pokażcie lepiej wizytę Sekretarza Stanu w pieczarze na Nowogrodzkiej.
  To musi być hit !!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX