Ucho Prezesa 3. W 6. odcinku prezes odwiedza Andrzeja i spotyka Victora [ZOBACZ U NAS]

Szósty odcinek ''Ucha Prezesa'' obfituje w nowe twarze i nowe, najświeższe polskie problemy. Na wszystkie prezes ma jedną radę: wszystko robiliśmy dobrze.

Polska znalazła się w dość trudnej sytuacji. Świat obiegły informacje o kontrowersyjnej ustawie o IPN, premier nie popisał się w swoich przemówieniach a Andrzej odmówił rozmowy politykowi zza oceanu. Kraj popadł w niełaskę niemal wszystkich państw - i tych, do których nam blisko, i tych położonych setki, a nawet tysiące kilometrów od polskich granic. Nikt nas nie lubi.

Jak naprawić polskie stosunki międzynarodowe

Sytuacja jest trudna, więc wypadałoby ją jakoś naprawić. A któż lepiej wie, czego potrzeba Polsce, jeśli nie prezes? To on szukać będzie najlepszego rozwiązania.

W tym celu Jarosław wyjdzie ze swojego gabinetu. Rozwiązania zaś szukać będzie w pałacu prezydenckim. Tymczasem do gry wchodzi węgierski Wiktor, a kiedy Prezesa nie ma w gabinecie, tętni w nim życie. Zobaczcie u nas 6. odcinek "Ucha Prezesa":

 

Odmieniony 3. sezon ''Ucha prezesa''

Trzeci sezon "Ucha Prezesa" musiał dostosować się fabularnie do rzeczywistych wydarzeń w kraju. Rekonstrukcja rządu trochę pomieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage'u. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy

- powiedział Robert Górski.

W nowym sezonie Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem!

- dodał Mikołaj Cieślak.

Prezes, Victor i AndrzejPrezes, Victor i Andrzej Fot. Ucho Prezesa | Kadr

Co się wydarzy w nowym sezonie "Ucha Prezesa"?

Po noworocznych zmianach zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

W nowym sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

"Ucho Prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Nowe odcinki trzeciego sezonu ''Ucha Prezesa'' będą pojawiać się w serwisie Showmax w czwartki o godz. 20, trzy dni później (niedziela) trafią do naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube będą pojawiać się się tydzień po premierze, czyli w kolejny czwartek. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI WSZYSTKICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ >>

Ucho prezesa. Kto jest kim w hitowym serialu

Więcej o:
Komentarze (17)
Ucho Prezesa 3. W 6. odcinku prezes odwiedza Andrzeja i spotyka Victora [ZOBACZ U NAS]
Zaloguj się
 • japka_putina

  Oceniono 12 razy 8

  Dobrze szpile powbijali. Należały się.

 • pix_d

  Oceniono 2 razy 2

  Tak się rozkręcali i rozkręcali przez te 5 pierwszych odcinków ale się wreszcie rozkręecli.
  Pani "prezes", "professor", magister Julia jest mega!
  I widać, że to ulubenica prezia. W końcu mówi do niej tak po przyjacielsku: "O! O wilczycy mowa!". To widać, że i męża nawet zna. No i jest z nią przecież po imieniu. :)

 • chemik49

  Oceniono 3 razy 1

  Brawo Robert Górski! Świetna satyra, dobre pomysły. Tylko śmiechem można pokonać taką "dyktaturę", małpującą sektę religijną.

 • Oceniono 3 razy 1

  Przepraszam, ja nietutejszy - mieszkam we Francji. Kto to jest Jadwiga? NB genialna postac

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 10 razy -6

  bład ortograficzny w tych waszych napisach, zenada. Interpunkcyjnych juz nawet nie liczę. Dno.

 • dert4

  Oceniono 11 razy -7

  nawet cioty, nie umieją zrobić odcinka z Sekretarzem Stanu Tilersonnem.
  Cienkie to, jak dooopa wenża !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX