Pokazali polskie Tatry w chińskim programie telewizyjnym. Uczestniczki odwiedziły m.in. Morskie Oko

Polskie Tatry stały się planem zdjęciowym w trakcie realizacji najnowszego chińskiego reality show "Nieustraszone dwudziestolatki" z udziałem dziewcząt z grupy Rocket Girls 101. Odcinki kręcone w Polsce będą emitowane w sieci od 17 lutego.

Uczestniczkami "Nieustraszonych dwudziestolatek" jest 11 dziewcząt, które zostały poddane próbom wytrzymałości w skrajnych warunkach. Najpierw wysłano je na pustynię, a później w Tatry.

Zdjęcia do najnowszego programu kręcono zimą, warunki były więc odpowiednio wymagające - śnieg i mróz potrafią z naszych górach dać w kość.

Tatry w chińskim programie reality show

Rocket Girls 101 to chiński girls band, który dopiero co został uformowany, a jego członkinie muszą się zintegrować. Jego gwiazdą jest m.in. popularna w Chinach Yang Chaoyue, dzięki której program "Tworząc girlsband 101" osiągnął oglądalność na poziomie 4,47 mld (!) wyświetleń - informują Wirtualne Media.

Teraz dziewczęta z Rocket Girls będą się integrować w najnowszej produkcji, w trakcie której zostaną przetestowane w najbardziej ekstremalnych warunkach, w tym górskich. W tym celu wysłano je m.in. do Zakopanego.

Dziewczęta w trakcie zdjęć zostały wysłane m.in. do Morskiego Oka, zwiedzały także nasze malownicze Zakopane.

Na Facebooku można podziwiać je w zimowej scenerii.

Liderką zespołu jest właśnie Yang Chaoyue, która ma w chińskich social mediach potężną bazę fanów. Program z ich przygodami będzie emitowany już w lutym. Wyprodukowała go jedna z największych chińskich platform zakupowych
Tencent Video.

Spółka posiada także własny serwis streamingowy, a na planie programu częściowo zrealizowanego także w Polsce pracowało ponad 140 osób.

Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej wytłumaczył dzięki czemu polskie góry zyskały szansę na wyśmienitą turystyczną reklamę w rozmowie z Wirtualnymi Mediami:

To, że artystki przyjechały właśnie do Polski a nie do innego państwa, zawdzięczamy współpracy m.in. Zagranicznego Ośrodka POT w Pekinie, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Ambasady RP w Pekinie oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Made In Zakopane.

Odcinki kręcone w Polsce będzie można obejrzeć na platformie Tencet Video w każdą niedzielę o godzinie 20.

Więcej o:
Komentarze (47)
Pokazali polskie Tatry w chińskim programie telewizyjnym. Uczestniczki odwiedziły Morskie Oko
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 26 razy 22

  Też mi ekstremalne warunki. Koń by się uśmiał. Szczególnie ten, ciągnący wozy z ceprami.

 • bystry_bronek

  Oceniono 20 razy 18

  Brawo! Dodatkowe 150 mln turystów rocznie powinno nieco poprawić sytuację budżetową Zakopanego.

 • sandwich1

  Oceniono 17 razy 15

  "polskie góry zyskały szansę na wyśmienitą turystyczną reklamę" To teraz prócz 6 mln rodzimych turystów, przyjedzie jeszcze 2 mld Chińczyków. Super. Świstaki się cieszą.

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 20 razy 14

  "Zwiedzały także nasze malownicze Zakopane."
  Z tego się śmiałem najdłużej

 • lance0731

  Oceniono 13 razy 13

  Yang Chaoyue fans here! I used google translate to read this article, though I can not fully understand it but as far as I can tell, it is very good, and I am surprised that She's reported by Poland media! Hope all of you well and a good relationship between Poland and China! (btw I love Poland films

 • jottsp

  Oceniono 15 razy 13

  ekstremalne testy to mogly byc: 1 - pokonanie trasy Krakow - Zakopane - Krakow w ciagu 24 h, 2 - zaparkowanie w Zakopanem , 3 - Sylwester w Zakopanem z TVP, 4 - reanimacja konia pod Morskim Okiem, ...

 • pedro.666

  Oceniono 12 razy 12

  W ramach ekstremalnego hardkoru powinny mieć zadanie negocjowania ceny z pijanym góralem za przejazd bryczką do Kuźnic. To je zahartuje.

 • justas32

  Oceniono 9 razy 9

  Chiński survival w Zakopanem - co ja paczę ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX