Jakub Gierszał na planie drugiego sezonu "Chyłki". "Nadaje się do tej roli idealnie"

Jakub Gierszał znalazł się także w obsadzie drugiego sezonu serialu kryminalnego "Chyłka". Tym razem będzie klientem głównej bohaterki odgrywanej przez Magdalenę Cielecką.

"Chyłka. Zaginięcie" to taki serial, który jeszcze nie miał swojej telewizyjnej premiery, ale już wiadomo, że będzie jego drugi sezon. Jak na razie widzowie mogą zobaczyć pierwszą odsłonę na stronie player.pl, tymczasem pojawiło się zdjęcie z planu przedstawiające Jakuba Gierszała.

Jakub Gierszał w drugim sezonie serialu "Chyłka"

Jakub Gierszał zagrał już w kilku odcinkach pierwszego sezonu serialu, ale w kolejnej odsłonie jego udział będzie bardziej znaczący. Młody aktor wcieli się w Piotra Langera Juniora, syna bogatego biznesmena. Zostanie oskarżony o brutalny mord, a jego obrońcą w sądzie będzie Joanna Chyłka, którą gra Magdalena Cielecka.

 

Z komentarzy pod zdjęciem jasno wynika, że Gierszał idealnie się sprawdza w swojej roli:

Idealny - Piotr Langer, zimny, bezwzględny, okrutny.
Mnie on przeraża...
Nadaje się do tej roli idealnie. Następny sezon to będzie sztos!

Serial jest adaptacją powieści kryminalnych Remigiusza Mroza, które skupiają się na postaci błyskotliwej prawniczki, która nie ma sobie równych na sali rozpraw. Reżyserem serialu "Chyłka. Zaginięcie" jest Łukasz Palkowski, twórca tak doskonałych produkcji jak film "Bogowie", "Najlepszy" czy pierwszy sezon "Belfra".

"Chyłka. Kasacja" to bardzo ciekawy przypadek, albowiem o jego produkcji zdecydowano nim pierwszy sezon trafił na antenę TVN. Stacja testuje bowiem nowy model dystrybucji, który zakłada, że serial najpierw będzie miał premierę na płatnej platformie player.pl, a po pełnej emisji trafi do telewizji. Wyniki oglądalności pierwszych odcinków "Chyłki" utwierdziły producentów, że warto zainwestować w kolejny sezon. Pozostaje nam tylko czekać na efekty pracy ekipy filmowej.

Książki z cyklu z Joanną Chyłką dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o:
Komentarze (15)
Jakub Gierszał na planie drugiego sezonu "Chyłki". "Nadaje się do tej roli idealnie"
Zaloguj się
 • carlos_512

  Oceniono 10 razy 8

  tylko dlaczego pierwszy sezon serialu obejmował drugą książkę z serii, natomiast drugi sezon serialu to pierwsza książka...
  naprawdę, tak trudno było zrobić po kolei?

 • jakielowski

  Oceniono 9 razy 5

  Nachalna reklama Lexusa w 7 odcinku to była przesada. Obrzydzila mi ten samochód zamiast zachęcić do kupna.

 • blubrystaregomarycha

  Oceniono 6 razy 4

  Gierszała mogłabym oglądać nawet, gdyby zagrał klamkę, więc na pewno obejrzę. I wiem, że będzie świetny. To jest koleś, który nie umie źle zagrać. Jeden z najlepszych polskich aktorów.

 • kabanos84

  Oceniono 1 raz 1

  Akurat zdjęcie to jest z pierwszej części serialu, z ostatniego odcinka.

 • bartekgryko

  Oceniono 1 raz 1

  ma szanse być wiarygodnym klientem adwokata...może przenieść wiedzę na plan

 • andrzej.duxa

  Oceniono 8 razy -2

  dno

 • spiwor

  Oceniono 6 razy -2

  Ogólnie serial super, trochę żałuję, że najpierw czytałem książkę bo np Gierszał jest dobry do tej roli to czytając o Langerze przed oczami miałem aktora znanego z Allegro-Jaga grającego tam Borutę, Tomasza Drabka.

 • xrafael

  Oceniono 3 razy -3

  Hit jit kit

 • xrafael

  Oceniono 3 razy -3

  Chwilka chylka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX