Netflix. "The Good Place" skończy się po czwartym sezonie. Twórca nie chce "lać wody"

To niespodziewana i smutna wiadomość dla wielbicieli serialu "The Good Place", który można obejrzeć na Netfliksie. Twórca Mike Schur oznajmił, że seria skończy się na czwartym sezonie.

"The Good Place" to jeden z najciekawszych i najbardziej zaskakujących serialów komediowych ostatnich lat. Opowiada o przygodach Eleanor, która po śmierci budzi się w "dobrym miejscu" czyli niebie, ale jak szybko odkrywa - znalazła się tam przez przypadek. Robi wszystko, co może, żeby nie wylądować w "złym miejscu". Już pierwszy sezon skończył się zaskakującym zwrotem akcji, niedawno skończyła się trzecia seria. Okazuje się, że owszem, zobaczymy jeszcze jeden sezon, ale na tym opowieść się skończy.

>> Reżyser "Dobrego miejsca" ukrywał największy sekret serialu przed obsadą. Tajemnicę znały tylko dwie osoby<<

"The Good Place" skończy się po czwartym sezonie. Twórca nie chce "lać wody"

Michael Schur, który wymyślił serial, w którym główne role grają Kristen Bell i Ted Danson, ogłosił w ostatni piątek, że "The Good Place" skończy się po czwartym sezonie. Przyznał, że nie chce zepsuć tej historii:

Doszedłem do wniosku, że cztery sezony czyli ponad 50 odcinków, to odpowiednia długość dla tej produkcji. W przeciągu kilku ostatnich lat kusiło nas, żeby zrobić więcej niż cztery serie, ale głównie dlatego, że ten serial jest taki nietypowy, daje nam dużo kreatywnego spełnienia i radości. Ale w końcu doszliśmy do wniosku, że nie chcemy lać wody, nawet jeśli jest taka ciepła i przyjemna. Dlatego też nadchodzący czwarty sezon będzie też ostatnim.

Ta decyzja łączy się też niewątpliwie z zakończeniem trzeciej serii - po raz kolejny doszło do znaczącego trzęsienia ziemi i drastycznej zmiany relacji między bohaterami. Tym razem twórcy poinformowali o zakończeniu serialu całą obsadę - co oczywiście ich zasmuciło, donosi Indiewire. 

Amerykańska premiera ostatniego sezonu serialu nastąpi prawdopodobnie jeszcze jesienią tego roku. Póki co możemy zobaczyć poprzednie serie na Netfliksie

>>"Czarnobyl", "Gra o tron" i "What/ if". Ludzie wybrali 10 najpopularniejszych programów telewizyjnych świata<<

Więcej o: