"Nasi ch這pcy". Serial HBO opowie o wydarzeniach, kt鏎e spowodowa造 konflikt w Strefie Gazy

We wtorek 13 sierpnia na HBO Go zadebiutuje serial "Nasi ch這pcy". Z這穎na z dziesi璚iu odcink闚 opowie嗆 bazuje na prawdziwych wydarzeniach, w kt鏎ych wyniku wybuch za瘸rty konflikt w Strefie Gazy.

Fabuła "Naszych chłopców" rozgrywa się latem 2014 roku, kiedy bojownicy Hamasu porwali i brutalnie zamordowali trzech żydowskich chłopców. Ta tragedia absolutnie zszokowała i rozwścieczyła Izrael. Dwa dni później, w lesie na zachodnich obrzeżach Jerozolimy, znaleziono spalone ciało palestyńskiego nastolatka ze wschodniej części miasta. Agent Shin Bet (izraelskich służb specjalnych) podejmuje śledztwo w sprawie morderstwa, a rodzice zabitego nastolatka rozpoczynają długą i bolesną walkę o sprawiedliwość. Serial przedstawia historię wszystkich zaangażowanych w śledztwo osób - zarówno Żydów, jak i Arabów - których losy po tych zdarzeniach nigdy już nie były takie same.

"Nasi chłopcy". Wstrząsająca opowieść Keshet Studios i HBO

"Nasi chłopcy" to koprodukcja Keshet Studios oraz HBO. Obraz wyprodukowała spółka Movie Plus. Serial stworzyli Hagai Levi (seriale The Affair, Terapia), Joseph Cedar (Przypis) i Tawfik Abu-Wael (Pragnienie). Rolę producentów wykonawczych pełnią Levi i Cedar oraz Avi Nir (Keshet Media Group), Alon Shtruzman (Keshet International), Karni Ziv (Keshet Broadcasting), Peter Traugott i Rachel Kaplan (Keshet Studios), Noah Stollman i Michael Lombardo. Dystrybutorem serialu jest Keshet International.

Premiera "Naszych chłopców" odbędzie się w HBO Go 13 sierpnia. Tego dnia do serwisu dodane zostaną dwa pierwsze odcinki produkcji. Premiera kolejnych ośmiu odbywać się będzie co tydzień, we wtorki. Emisja na antenie HBO3 zaplanowana została od września.

Wi璚ej o:
Skomentuj:
"Nasi ch這pcy". Serial HBO opowie o wydarzeniach, kt鏎e spowodowa造 konflikt w Strefie Gazy
Zaloguj si

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX