Netflix zaliczył wpadkę z "The Crown". Szybko wykorzystali to fani serialu

Netflix pokaże trzecią serię 'The Crown" 17 listopada. Do tej pory nową odtwórczynię roli Elżbiety II mogliśmy zobaczyć na zdjęciach i w 30-sekundowym zwiastunie. Dzięki wpadce jednego z pracowników japońskiego oddziału Netfliksa szczęśliwcy zobaczyli jednak dużo więcej.

Na oficjalnym koncie Netfliksa w serwisie YouTube pojawił się długi, ostateczny zwiastun najnowszej serii "The Crown", w której główną rolę przejmuje od Claire Foy Olivia Colman. Okazuje się, że znalazł się tam przez przypadek - został zresztą już odpublikowany. Jak to zwykle bywa, czujni fani nie zawiedli - niektórzy zdążyli zobaczyć zapowiedź serialu, zanim została usunięta. I podzielili się tym, co zapamiętali.

Netflix przez przypadek pokazał zwiastun "The Crown" - co w nim było?

Wiadomo, że zobaczymy królową przygotowującą się do jubileuszu 25-lecia wstąpienia na tron, który Elżbieta II obchodziła w 1977 roku (w tle ma grać wtedy "The Times They Are a-Changin'" Boba Dylana. Jak opisuje Metro, władczyni wcale nie jest szczęśliwa, bo w kraju strajkują górnicy, państwo ma też problemy finansowe. Doszły do tego kłopoty z energią, które w 1974 roku doprowadziły do ograniczenia możliwości korzystania z prądu przed podmioty komercyjne do trzech dni w tygodniu. 

W dodatku w małżeństwie jej siostry Małgorzaty (w tej roli zobaczymy Helenę Bonham Carter) nie dzieje się najlepiej (jej związek z lordem Snowdonem ma być ważnym wątkiem nowych odcinków).

W pewnym momencie z ust Elżbiety II padają podobno słowa: "Kiedy wstępowałam na tron, ten kraj był wielki". Później królowa mówi: "Podczas mojego panowania wszystko się rozpada".

Trzecia seria "The Crown" ma opowiadać o wydarzeniach z lat 1964-77. Wiadomo już, że w czwartym sezonie zobaczymy m.in. Gillian Anderson w roli Margaret Thatcher i Emmę Corin, która wcieli się w Dianę Spencer.

Więcej o:
Komentarze (9)
Netflix zaliczył wpadkę z "The Crown". Szybko wykorzystali to fani serialu
Zaloguj się
 • Szymon Głowacki

  Oceniono 2 razy 2

  Czy pogrzeb też będzie? W piątym sezonie? Mamy szansę, że Ela jeszcze zdąży go zobaczyć.

 • nobbi

  Oceniono 2 razy 2

  Jest głośno i tak miało być jak zaplanował Netflix

 • y.y

  Oceniono 2 razy 0

  Ziew, bardzo interesujące, ziew, wcale nie zalatuje akcją promo z wykorzystaniem "przypadkowego" opublikowania.

 • vomiting_frog

  Oceniono 4 razy 0

  Wstrząsające.
  Jak defekować po takiej informacji?

 • ksobier

  0

  Kolejna 'wpadka reklamowa' kolejnej duzej firmy. Dobrze, ze zwiastun zostal 'odpublikowany'

 • raknawspak

  Oceniono 4 razy -2

  wpadki to Wy macie na Czerskiej, chociaż nie... Wy macie studnie bez dna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX